Deniz Gök

0

Deniz Gök son dönemde Çocuklar Duymasın dizisi ile ekran severler tarafından oldukça merak edilen isimler arasında yer almıştır. Peki kimdir? kaç yaşında? boyu, kilosu, daha önce oynadığı diziler, filmler nelerdir. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

29 Mart 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Deniz Gök, 2010 yılında Üsküdar Anadolu Lisesi’ni tamamlamıştır. Ardından, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olmuştur.

Bir süre dizi – sinema yapım firması olan MinT Motion Pictures bünyesinde, senaryo asistanı ve yapımlar direktörü asistanı olarak çalışmıştır. Günümüzde aktif olarak MinT Motion Pictures’te kurucu ve yapımcı Birol Güven’in asistanı olarak çalışmakta aynı zamanda şirkette içerik yöneticiliği yapmaktadır.

2016 ve 2017 yılları arasında Hürriyet Gazetesi web sitesinde köşe yazarlığı yapmıştır. Günümüzde Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Çocuklar Duymasın adlı dizide İrem karakteri ile oyunculuk kariyerini sürdürmektedir. Daha önce Pamuk Prens isimli sinema filminde rol almıştır.

Ayrıca 2012 – 2013 ve 2015 yıllarında Seksenler isimli dizinin yazım ekibinde senaryo asistanı olarak görev almıştır.

En son Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının konuğu olarak ekranda yer alan güzel isim programda sevgilisi ile ilgili de açıklama yapmıştır. Çocuklar Duymasın adlı dizide rol arkadaşı olan ve Meto karakterini canlandıran Etem Caner Karaüç ile 6 senedir sevgili olduklarını belirtmiştir. Boyu 1.66 cm, kilosu ise 52’dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz