Değer Soysal Alp

Değer Soysal Alp Elbet Bir Gün isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Başarılı isim hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Değer Soysal Alp Kimdir?

1979 yılında dünyaya gelen başarılı isim geçmiş yıllarda uzun süre sunucu olarak kariyerini sürdürmüştür. Tuna Huş ve Gülgün Feyman gibi usta isimlerden spikerlik eğitimi almış günümüzde oyuncu olarak kariyerini sürdürmektedir.

Evlimi? Eşi Kim?

Evli olan Değer Soysal Alp’ın eşi Avukat Yusuf Reha Bey’dir. Bu evliliğinden 2010 doğumlu Emir Yaman isminde bir oğlu vardır.

Sunuculuk yaptığı dönemde hayatının en zor sunumunu Orhan Şengürbüz’ün vefat haberi ile yaşamıştır. Titreyen sesi ve dolan gözleri ekran severlerin dikkatinden kaçmamıştır. Ayrıca daha önce Show tv nin spor sayfası isimli spor bülteni’ni sunmuştur. Resmi instagram hesabını @_degers ismi ile kullanmaktadır.

En son rol aldığı Elbet Bir Gün isimli dizide Sinem Ünsal, Şebnem Bozoklu, Burak Yamantürk, Muhammet Uzuner, Zeynep Kaçar, Elif Polatoğlu, Yağmur Özbasmacı ve Talha Karcı gibi isimlerde yer almıştır.

Oynadığı Diziler:

Elbet Bir Gün
Şeref Bey (Dora)
Güvercin
İlk Öpücük
Kaçak Gelinler (Ada)
Ali Ayse’yi Seviyor
Leyla ile Mecnun
Karakol

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz