Defne Hacıoğlu

Defne Hacıoğlu Atv ekranlarında yayınlanan Üvey Anne isimli dizi için kamera karşısında! Genç oyuncu hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri, biyografi ve kısaca hayatı.

Defne Hacıoğlu Kimdir?

Defne Hacıoğlu tiyatrocu, sinema, film ve dizi oyuncusu. Oyunculuk kariyerinin yanı sıra Ortaokul’da eğitim hayatını da başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Kartal Sanat Drama’da oyunculuk eğitimleri almıştır.

Üvey Anne dizisi ilk rol aldığı dizi projesi olmuştur, öncesinde ise reklam film çalışmalarında yer almıştır. 2022 yılında İş Bankası Reklam filminde oynamıştır.
defne hacioglu3 jpg

Defne Hacıoğlu Kaç Yaşında?

Defne Hacıoğlu 12 yaşındadır. Doğum tarihi 25 Ocak 2011, burcu ise kova’dır.

Boyu, kilosu, ailesi gibi diğer merak edilen bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

2023 yılından Atv ekranlarında yayınlanan Üvey Anne isimli dizi de Duru olarak kamera karşısına geçmiştir. Üvey Anne dizisi oyuncuları Kutsi, Hazal Filiz Küçükköse, Aslı Tandoğan, Ezgi Şenler, Hakan Eratik, Ayşegül Günay, Nehir Gökdemir, Bengü Ergin, Emin Günenç ve Emir Kaan Özkan gibi isimlerden oluşmuştur.

Genç oyuncu hentbol, tenis, yüzme, at binme ve voleybol sporları ile ilgilenmektedir. İngilizce ve Almanca eğitim alan Hacıoğlu, ukulele çalmaktadır. Hande Aytar Oyunculuk Ajans bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Resmi instagram hesabı @dfn_hacioglu ‘dur.
defne hacioglu1 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz