Damla Altun

Damla Altun son dönemlerde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran sosyal medya fenomenleri arasında yer almaktadır. Peki kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? evli mi? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1992 yılının Kasım ayında dünyaya gelen Damla Altun yay burcudur, Bursa‘nın Mudanya İlçesi’nde doğmuştur. Boyu 1.68 cm, kilosu ise 62’dir. Kendisinden küçük Kağan adında bir erkek kardeşi vardır. İlköğretim ve Ortaokul tahsilini doğup büyüdüğü Bursa Şehri’nde tamamlamıştır. Daha sonra İstanbul, Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya Bölümü’nü bitiren başarılı isim, günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Okuldan 2017 yılında mezun olmuştur. Ailesi ise Bursa Mudanya’dadır.

Bir çok kaynakta babasının aile hekimi doktor, annesinin ise önceden hemşire, günümüzde ise bir hastane’de sağlık bakım hizmetleri müdürü olarak görev yaptığı belirtilmektedir.
Damla Altun’un babası aile hekimi doktoru, annesi ise bir hastahanede sağlık bakım hizmetleri müdürü olarak görev yapmaktadır. Annesi daha önce hemşire olarak görev yapmıştır.Kağan adında bir erkek kardeşi vardır. Bursa’da Lise okumaktadır.


Youtube kariyeri;
İlk Youtube video kanalını 2016 senesinde açan Damla Altun, 2017 yılının Nisan ayında ise aktif olarak kanalına video eklemeye başlamıştır. Genellikle video kanalında Makyaj, moda, bakım dışında challenge, alışveriş, cilt bakımı, kombin, vlog ve daha birçok içerik ile paylaşımlarını sürdürmektedir. İlk olarak 1 dakikalık makyaj videoları ile başladığı yayın hayatını daha sonra çeşitlendirmiştir. Günümüz itibariyle youtube video kanalında ki abone sayısı 517 B civarındadır. Resmi sosyal medya hesabı instagram da ise takipçi sayısı 361bin…

Yine resmi sosyal medya hesaplarından ve çektiği videolardan da anlaşılacağı üzere mutlu bir birlikteliği mevcuttur. Sevgilisinin ismi ise Uğur Şengül’dür.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz