Cübbeli Ahmet Hoca

Cübbeli Ahmet Hoca varlıklı bir ailenin oğlu olarak dünyaya gelmiştir. Hazinedaroğulları Ünvanı ile bilinen ataları 18. asırda bugünkü Özbekistan sınırlarının içinde bulunan Buhara şehrinden göç etmişler.

Cübbeli Ahmet Hoca çocuk yaşlarda cübbe giymekte idi bu nedenle Ahmet isimli diğer çocuklardan ayırt edebilmek için Cübbeli Ahmet ismi ile anılmaya başlamıştır.

Klasik medrese usulü din eğitimi almış Resmi tahsil durumu İlköğretimdir Ortaöğretimi ise dışarıdan bitirmiştir.

12’li yaşlarda iken kürsülerde dini vaazlar vermeye başlayan Cübbeli Ahmet Hoca 1965 yılında İstanbul Fatih Çarşamba’da dünyaya gelmiştir. Cübbeli Ahmet Hoca aslen Giresun Görele’lidir.

11 Yorumlar

  1. Guzel insan olabilir evet gercekten de musluman anliyorum ama yaptiklariyla soyledikleri dogru degil oglu Londonda okuyor kizi ise gayet modern kiz yani soyledikleri yaptiklarina uyusmuyor.

  2. yorumu Aydan hanım için yapmak istiyorum. Ana baba çocuğunu terbiye etmek için anlatır eğitim verdirir ancak öğrendikleriyle amel etmek yine de kişilerin kendisine kalmaktadır. hocanın kızının yaşantısı bilmediği için değildir öyle yaşamayı tercih ettiği içindir. bu konuda cübbeli ahmet hoca napsın kızının kafasını mı kessin.

  3. Tolga uyar.cubelli bile kendi kızı için aciz kaldık mum dıbıne işik vermed dedi..sen ıftira diyorsun..bir şey bilmeden yorum yazma.yazacagın zamanda beynini bir kere olsada 2 sanıye calıştır yaz..

  4. ankara yenimahalle 25 mart mahallesi atakent sitesi c1 blok no 24’te yaşayan bir o çocuğu hoca’nın hapishanede cinsel saldırıya uğradığı yalanını yaymaktadır!

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz