Corinna Kopf

Corinna Kopf video içerik üreticisi ve sosyal medya fenomeni kimliği ile tanınmaktadır. Hakkında takipçileri aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? burcu nedir? gibi bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1995 yılının Aralık ayında dünyaya gelen güzel isim Amerika’nın Illinois eyaletine bağlı Cook ilçesinde bulunan Palatine isimli bir köy’de doğmuştur. Boyu 1.65 cm, kilosu 52, burcu ise yay’dır.

Resmi instagram hesabını pouty Girl ismi ile kullanmaktadır. Özellikle ilk dönemlerde instagram hesabından paylaştığı resimler ile dikkatleri üzerine çeken başarılı isim günümüzde ise Youtube video kanalı ile bir çok paylaşım yapmaktadır.

İlk olarak 18 Ağustos 2012 yılında İnstagram hesabından paylaşımlar yapmaya başlamış, o dönemde Lise eğitimini sürdürmekte idi.

Corinna Kopf sosyal medya hesapları;

Günümüz itibariyle güzel ismin resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 4,3milyon civarındadır. Twitter hesabında 1,4 Mn, Twitch hesabında 422 B. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 1,7 Mn civarında.

Ayrıca bir Fortnite oyuncusu olan Kopf, daha önce Twitch’te içeriğini yayınladıktan sonra 2019 yılında Facebook Gaming ile anlaşma imzalamıştır.

Sevgilisi var mı? varsa kim?

Kendisi gibi youtube video dünyasının yakından tanıdığı youtuber Turner Tenney (Tfue) ile çıkmıştır, ancak birlikteliği son bulmuştur. Öncesinde ise ismi Toddy Smith ile anılmıştır. Jack Dai, Brennen Taylor, Brennen Taylor ve Nick Bean çıktığı diğer ünlü isimlerdir.

Aslen Alman asıllı olan isim Lise mezunudur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz