Chloe Ting

Chloe Ting fitness modeli, blogger ve fenomen olarak tanınan ünlü isimlerden birisidir. Dünyaca ünlü bir çok isminde yakından tanıdığı Ting hakkında aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? evli mi? eğitimi gibi bir çok sorunun cevabı. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1986 yılının Nisan ayında Asya ülkesi olan Brunei’de dünyaya gelen güzel ismin burcu koç, boyu 1.55 cm, kilosu ise 52’dir. Son dönemlerde sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çeken ünlü isim seyahat, moda içeriği, sağlıklı beslenme ve fitness gibi bir çok alanda takipçileri için paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Özellikle takipçilerini, mümkün olduğu kadar sağlıklı bir yaşam tarzına öncülük ve motive etmeye adamıştır kendisini.

Haftada en az 3 gün egzersiz yapan güzel isim ayrıca dünyayı dolaşarak bir çok etkinliğe katılmaktadır.

Chloe Ting kısaca hayatı;

İki erkek kardeşi vardır. Çocukluk yıllarından bu yana makyaj, seyahat, spor ve güzellik ile ilgilenmeye başlamıştır. Yaşı ilerledikçe bu alanlarda profesyonel anlamda çalışmalarını sürdürmeye karar vermiş, youtube video kanalında makyaj eğitimi ve püf noktaları, güzellik ipuçları, ürün incelemeleri ve seyahat vlog’ları gibi paylaşımlar yapmaya başlamıştır. Günümüz itibariyle youtube kanalında videoları toplamda 100 Milyon’un üzerinde izlenmeye ulaşmıştır.

Gym Shark adlı popüler fitness markasının marka elçisi olan Ting’in sevgilisi ise Adrian isminde bir genç’tir. Sık sık sevgilisi ile de sosyal medya hesabından birlikte resimlerini takipçileri ile paylaşmaktadır. Birlikte sık sık seyahata çıkan çift uzun zamandır mutlu birlikteliklerini sürdürmektedir.

Eğitim hayatı;

Lise eğitiminin ardından Monash Üniversitesi’nde işletme bölümünde eğitim görmüştür. Üniversitede tam üç derece almış, ardından Felsefe bölümünde Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır.

Sosyal medya;

16 Ağustos 2011 tarihinde youtube video kanalını aktif eden güzel ismin günümüz itibariyle kanalında ki abone sayısı 16,2 Mn. Resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı ise 2.9 Mn civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz