Ceylin Akçalı

Ceylin Akçalı Youtube video kanalında CeylinA ismi ile tanınmaktadır. Hakkında ise hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı merak edilmektedir. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? eğitimi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1995 yılında dünyaya gelen Ceylin Akçalı babasının memur olduğu Kırklareli’nin Lüleburgaz İlçesi’nde doğmuştur. Daha sonra ailesi birlikte Karadeniz, Kıbrıs ve Elazığ’da yaşamıştır. En son ailesi Kıbrıs’a gittiğinde oda yaşantısına Türkiye’de devam etmeye karar vermiştir.

Sosyal medya da özellikle Tiktok, instagram ve Youtube ile ciddi bir hayran kitlesine sahiptir. Hazırladığı eğlenceli vloglar ile binlerce takipçi kazanmayı başarmıştır.

Ceylin Akçalı eğitimi;

Resmi facebook hesabında hakkında bölümünde oyuncu, fotomodel ve iç mimar olduğu belirtilmektedir. Kocaeli Üniversitesi’nde İç Mimarlık okumuş ve İşletme ile çift ana dal yapmıştır. Daha öncesinde ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünde eğitim görmüştür. Hayalinde mobilya tasarımcılığı ve dekorasyon üzerine iş hayatını sürdürmek istemektedir.

Ceylin Akçalı çektiği bir çok videoda hayranlarının aslen nerelisin sorusuna maruz kalmıştır. Ancak bu sorudan pek hoşlanmadığını, Türkiye’nin dört bir yanında yaşadığını ve aslen Türkiye’li olduğunu dile getirmiştir. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 70bin, youtube video kanalında ki abone sayısı ise 9,42 B civarındadır. En son üniversitesi için bulunduğu Kocaeli’de yaşantısını sürdürmüş, 2020 yılında ise yeni eve taşındım videosunu takipçileri ile paylaşmıştır. Ancak hangi ilde oturduğu bilgisi mevcut değildir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz