Cevahir Turan

Cevahir Turan hakkında merak edilenler. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? evli mi? hangi sinema ve dizilerde rol aldı? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ortaokul ile Lise eğitimini Hollanda’da tamamlamıştır. Amsterdam Üniversitesinde eğitim alırken yarıda bırakmış ve Türkiye’ye dönüş yaparak İstanbul Konservatuvarı Tiyatro Yüksek Lisans eğitimine devam etmiştir. Çok iyi derecede Almanca, Hollandaca ve İngilizce bilmektedir. En son Kızıl Elma adlı dizide Ruken karakterini canlandıran Cevahir Turan 2015 yaz sezonu dizilerinden Fox Tv ekranlarında yayınlanan İnadına Aşk adlı dizide ise Ezgi Aksoy karakterini canlandırmıştır.

1988 yılının Haziran ayında İstanbul doğumludur. Bir uçak yolculuğu sırasında tanıştığı Arman Yıldız ile 18 Ocak 2018 tarihinde evlenmiştir. Bu evliliğinden Aya Bella isminde bir kızı vardır.

Sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanan güzel oyuncunun günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 464bin civarındadır. Burcu İkizler, boyu 1.72 cm, kilosu ise 55’tir.

Rol aldığı sinema filmleri;

2010 – Anti Depresan:+18 (Gazeteci Melek)
2018 – Araf 2 (Kübra)
2019 – I Am You (Tira)

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz