Ceren Ceylan

Ceren Ceylan hakkında merak edilen sorulara cevaplar. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? burcu nedir? eğitimi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1996 yılının Nisan ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Burcu boğa, boyu 1.67 cm, kilosu ise 52’dir. Kışın kilosunun 55’e çıktığını, yazın tekrar kilo verdiğini belirtmiştir. İstanbul Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde eğitim hayatını sürdürmektedir. Öncesinde 1 sene Rusça hazırlık okumuştur. Ailenin tek çocuğu olsada bu durumdan pek şikayetçi değildir.

Ben kimim videosunda genellikle anne ve babasının ne iş yaptıkları ile ilgili çok sık soru aldığını belirtmiştir. Sorunun cevabını ise annesinin endüstri mühendisi, babasının ise elektrik mühendisi olarak vermiştir.

Küçüklüğünden bu yana her zaman modaya büyük bir ilgi duyan Ceren Ceylan belki üniversite eğitiminin ardından moda üzerine eğitim de alabileceğini ve bu mesleği yapabileceğini belirtmiştir.

Ceren Ceylan Youtube kariyeri;

2013 – 2014 gibi yabancı dilinin gelişmesi için yabancı youtuberları izlemeye başlamıştır. 2014 yılının haziran ayında ise benimle hazırlanın videosu çekmiş ancak videoyu farklı sebeplerden dolayı silmiştir. Sonra moda ile ilgili blog yazmaya başlamış, açtığı blog ile yazılarını yazmış 2015 haziran ayında telefonunun kamerası ile tekrar videolar çekmeye başlamıştır. İlk başta kanalını kendi stilini ve gezdiği yerleri paylaşmak amacı ile açmış ana günümüzde çok çeşitli videolar üretmeye başlamıştır. Her zaman kendisini tekrarlayan, takipçilerine aynı içerikleri sunan ve benzeri paylaşımlardan kendisi de sıkıldığı için çözüm videoları ve vloglar çekmeye başlamıştır.

Dobra, açık sözlü, objektif bir insandır. Annesinin deyimiyle biraz üşengeç olan güzel isim yalakalıktan hiç hoşlanmadığını, ayrıca yanarak ölmekten de çok korktuğunu dile getirmiştir.

Günümüzde moda, sağlık, alışveriş, kişisel bakım, makyaj, yemek ve daha bir çok video içerikleri ile takipçilerine paylaşımlarını sürdürmektedir.

Gezmeyi ve seyahat etmeyi çok seven Ceren Ceylan bugüne kadar 10 civarında ülke gezmiştir. Soru cevap videosunda kendisinin en sevdiği şehir sorulmuştur. Cevabı ise her ne kadar gezdiği yerler dışında gezmediği yerler olduğunu söylesede her zaman kendisi için İstanbul’un yerinin ayrı olacağını belirtmiştir.

Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 213bin civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 646 B…. Sevgilisi ise bazı videolarında da birlikte yer aldığı Aydın Uçar’dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz