Cenk Küpeli

Cenk Küpeli özellikle 2019 yılında Türkiye eski güzeli Demet Şener ile olan birlikteliğiyle gündeme gelen isim olmuştur. Peki aslen nereli? kaç yaşında? hakkında merak edilenler, biyografi ve hayatı.

1985 yılında aslen Ankara’da dünyaya gelen Cenk Küpeli Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi Halka İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunu’dur. City University of New York’ta işletme üzerine Yüksek Lisans yapmıştır.

Boyu 1.90 cm’dir. Milletvekili seçilme yaşı 25’e indiği dönemde Türkiye’nin en genç Milletvekili adayı olarak hatırlanmaktadır.

Bir çok kaynakta babasının TRT’de eski Basketbol spikeri Avni Küpeli olduğu ayrıca dedesinin ise eski Ordu komutanı Orgeneral Fikret Küpeli olduğu belirtilmektedir. Beşiktaş Kongre üyesi, ayrıca Şişli Meslek Yüksek Okulu Mütevelli Heyeti üyesi’dir.

Ayrıca bir çok kaynakta da eski Milli Basketbolcu olduğu belirtilmektedir. Ancak basketbol kariyeri ve oynadığı takımlar ilgili hiç bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Tav Holding bünyesinde çalışmış, daha sonra ise Doğa grup Genel Müdürü olarak iş hayatını sürdürmüş ve sürdürmektedir.

Demet Şener ile mutlu birlikteliği süren Cenk Küpeli’nin sevgilisi Şener yaptığı açıklama da ilişkilerinin çok yeni olduğunu, ama aşık ve çok mutlu olduğunu da dile getirerek açıklamalarda bulunmuştur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz