Cemrehan Karakaş

Cemrehan Karakaş, genç kızların sevgilisi ve son dönemlerin en popüler isimlerinden birisidir. Hal böyle olunca hakkında da bir çok soru merak konusudur. Özellikle, boyu, kilosu, burcu, aslen nereli olduğu, mezuniyeti ve özel hayatı.

Doğum tarihi 1993 olan oyuncu Cemrehan Karakaş İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve burcu İkizler’dir. Yaşantısını İstanbul Büyükçekmece’de sürdürmektedir. 62 kilo ve 1.73 cm boyunda’dır.

Cemrehan Karakaş Rol aldığı projeler;

2018 yılında özellikle 4N1K İlk Aşk dizisinde canlandırdığı Oğuz Ünal karakteri ile hayran kitlesini genişleten Cemrehan Karakaş daha önce Canım Babam, Sen Benimsin ve Umutsuz Ev Kadınları adlı dizilerde rol almıştır.

Kariyer planlamasında oyunculuk olmadığını aktaran Cemrehan Karakaş’ın annesi bilgisi olmadan bir ajansa resimlerini göndermiştir. Bunun üzerine denemelere çağrılmış ve ardından oyunculuk teklifleri almaya başlamıştır.

Resmi İnstagram hesabı üzerinden paylaştığı bir kaç resim karesi;

Çocukluk yıllarında timsah avcısı olmak gibi bir hayali olan Cemrehan Karakaş, börtü böcek peşinde olduğunu, çekirge yediğini ağaçlara tırmandığını ve sıkça resim yaptığını dile getirmiştir.

Bir dönem grafik tasarım ile ilgilenmiş, resim yapıp satmış hatta kendi dergisini çıkarmıştır. Ancak oyunculuk serüvenine atıldıktan sonra çizmeye ve diğer işlere vakit bulamamıştır. Yinede Görsel Sanatlar ve Tasarım Faaliyetlerini profesyonel olarak sürdürmeye çalışmaktadır.

Asıl tutkusu ise karikatür’dür. Henüz okumayı öğrenmeden 90’lı yıllardan itibaren tüm mizah dergilerini biriktirmiş, dergileri sahaflardan toplamış, günümüzde büyük bir koleksiyon’a sahiptir.

Sıkça hayranları tarafından Justin Bieber’e benzetilmekte ancak o bu durumdan pek hoşnut değildir. Bu konu ile ilgili haksızda sayılmaz diyebiliriz.

Hangi takımlı olduğunu ise neredeyse herkes bilir. Koyu bir Beşiktaş taraftarıdır ve Çarşı grubu ile sıkça bir araya geldiği aktarılmaktadır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Kültür ve Sanat Yönetimi bölümü mezunudur.

Bir erkek kardeşi olan Cemrehan Karakaş baba tarafından aslen Tekirdağ’lıdır.

Cemrehan Karakaş ‘ın Sevgilisi ve özel hayatı;

İnstagram hesabı üzerinden sıkça sevgilisi ile resimlerde paylaşan Cemrehan Karakaş’ın sevgilisinin isminin Cansın olduğu belirtilmektedir. Her ne kadar sevgilisi ile birlikte paylaştığı resimlere hayranları tarafından olumsuz yorum gelsede bazı takipçileri bu durumda yapacak bir şey gibi açıklamalar da yapmaktadırlar.

Son olarak sıkı bir Kate Upton hayranı olduğunuda belirtebiliriz.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz