Cemre Öktem

Cemre Öktem rol aldığı Sefirin Kızı isimli dizi ile adından söz ettirmektedir. Hakkında ise kaç yaşında? eğitimi, rol aldığı diziler gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu, Fenerbahçe Lisesi’nde eğitim almış ardından oyunculuk üzerine eğitimlerini sürdürmüştür. Bahçeşehir Üniversitesi Reklamcılık Bölümü’nden mezun olmuş, yine eğitim hayatına devam ederek, Dokuz Eylül Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği Bölümü’nde eğitim görmüştür.

Cemre Öktem oynadığı diziler;

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2016 senesinde Emrah, Derya Artemel, Işıl Yücesoy, Merve Erdoğan ve Yıldız Ustabaş gibi isimlerin yer aldığı, Aşk ve Mavi isimli dizi ile gerçekleştirmiş ve dizide Gülsüm karakterini canlandırmıştır. Ardından 2017 yılında Bu Şehir Arkandan Gelecek (Ayşe) adlı dizide rol almıştır.

En son Star Tv ekranlarının başarılı projelerinden, Sefirin Kızı isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olan Cemre Öktem dizide, Sancar’ın en küçük kız kardeşi olan Zehra Efeoğlu karakterini canlandırmıştır.

Güzel oyuncunun maalesef henüz boyu, kilosu ve aslen nereli olduğu gibi bilgilerine ulaşılamamış, araştırılmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz