Celalettin Ekinci

2018 yılında Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden, Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Celalettin Ekinci, aslen Konya İli, Doğanhisar ilçesinde dünyaya gelmiştir. Daha önce Niğde ve Gaziantep Milli Eğitim Müdürlüğü yapmıştır.

İlköğretim eğitimini Afyonkarahisar’da tamamlamış ardından Ortaokul ve Lise tahsilini Konya’da tamamlamıştır. Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun olan Celalettin Ekinci 1990 senesinde İzmit Yetiştirme Yurdunda göreve başlamıştır.

Daha sonra, Ankara 50. Yıl yetiştirme yurdu, Sungurlu Fatih ortaokulu, Mamak Abidinpaşa Lisesi, Çankaya Milli Piyango Anadolu Lisesi ve Yenimahalle Prof. Dr. Mehmet Sağlam İlköğretim okulunda görev yapmıştır.

07 Haziran 2010 tarihinde Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne geçici şube müdürü olarak atanmış daha sonra, asil Şube Müdürü olmuştur. 2012 senesinde Niğde İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gaziantep İl Milli Eğitim Müdrlüğü yapmış, Memursen’e bağlı Eğitim-Bir-Sen Ankara 4 Nolu Şube Başkanlığı görevi yapmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz