Can Yüce

Can Yüce hakkında merak edilen aslen nereli? kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? gibi soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Can Yüce çocukluk yıllarını Iğdır’da geçirmiştir. Ardından tekrar İstanbul’a dönmüş, seslendirdiği Sanki Rüya isimli şarkı ile büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Şarkı sözü yazarlığının yanı sıra senaryo yazarı olarakta çalışmalarını sürdüren ünlü isim Iğdır’lıdır.

Sürekli üretmeye çalışan Yüce bu sektör üzerine açmış oldukları ofisinde günlük çalışmaları sürdürmektedir. Günümüzde yaşantısını İstanbul Maltepe’de sürdürmektedir.

Uzun süre Vine videoları ile sosyal medyada yer almış asıl çıkışını ise Umut Kumaş ile birlikte seslendirdiği Sanki Rüya isimli şarkıyla gerçekleştirmiştir. Daha önce seslendirdiği Aklım Gider Aklına isimli şarkısıda 5 gün içinde 2 Milyon izlenme rekoruna ulaşmıştır.

En son 28 Şubat 2019 tarihinde Youtube video sitesine yüklemiş olduğu Niye Bu Sevda? isimli şarkısı da tüm hayranları tarafından büyük beğeni ile karşılanmıştır.

12 Yorumlar

  1. Gülüşüne öldüğüm, bir tanem, biriciğim, cyfcnın meleği. Seni sonsuza dek seveceğim. Fan klabım var @yucex_kalbim takip ederseniz sevinirim…

  2. yaaaa çok yakışıklısın, çokk iyi birisin????????
    aşığım sana …. ???????
    sen benim için çok değerlisin????
    sana olan aşkımı hiç anlatamam…???????????

  3. Şu an maltepede yaşamıyor uzun bir süre önce taşındı ve gerçekten severek dinlediğim her videosunu binlerce kez izlemek istediğim nadir fenomen şarkıcılardan. @selfcareyucex ♡

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz