Can İlhan

Can İlhan Puhu Tv’de yayınlanan Şahsiyet isimli dizide Afşin karakterini canlandırmıştır. Dizi 2021 yılında ise Show Tv ekranlarında yayınlanmaya başlamıştır. Yakışıklı oyuncu hakkında ise ekran severler tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusu olmuştur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Can İlhan Kimdir? Nereli? Boyu.

Moda Tasarımı üzerine eğitim gören yakışıklı isim oyuncu kimliğinin yanı sıra model olarak da çalışmalarını sürdürmektedir. İlk dizi oyunculuk deneyimini Gülperi isimli dizi ile gerçekleştirmiş ve dizi de Atakan karakterini canlandırmıştır. 2018 yılında ise Şahsiyet isimli dizi ile oyunculuk kariyerini sürdürmüştür. Dizi de Afşin karakterine hayat vermiştir. Şahsiyet dizisinde başrolü ise usta oyuncu Haluk Bilginer üstlenmiştir. Her ne kadar moda tasarımı ve modellikten büyük keyif alsa da, ilerleyen süreçte oyunculuk kariyerini daha iyi noktalara getirmeyi hedeflemektedir. GG Managements bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Belirtilen bazı kaynaklara göre boyu 1.82 cm. Ancak henüz doğum yeri, doğum tarihi ve aslen nereli olduğu gibi bilgilerine ulaşılamamıştır. Can İlhan resmi instagram hesabını @canilhann olarak kullanmaktadır. İnstagram hesabında ki takipçi sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz