Can Güneş

0

Can Güneş Exxen Platformunda yayınlanan Gibi isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Başarılı isim hakkında merak edilenler, kısaca oyunculuk kariyeri, biyografi ve hayatı.

Can Güneş Kimdir?

Can Güneş tiyatrocu, sinema, film ve dizi oyuncusu, müzisyen, şarkıcı, söz yazarı. Bir çok yeteneğe sahip olan Rasim Can, oyunculuk kariyerinin yanı sıra müzik alanında da dikkat çekmektedir.

Can Güneş Nereli?

Can Güneş aslen doğma büyüme İstanbul’ludur.

Can Güneş Kaç Yaşında?

Can Güneş 30 yaşındadır. Doğum tarihi 25 Ekim 1993, burcu ise akrep.

Çok küçük yaşlardan itibaren müzik ile ilgilenmeye başlamıştır. Henüz ilköğretim döneminde rap yapmaya başlamış, Lise yıllarında ilk Ep’si ‘Hayatın İçinden’i 2008 yılında müzik severler ile buluşturmuştur.

Beykent Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümü mezunudur. Üniversite eğitim döneminde de Rap müzik ile ilgilenmeye devam etmiştir.

2016 yılında İmkansız Olasılık adlı sinema filmde rol almıştır. Ayrıca filmde rol almasının yanı sıra, Soundtrack çalışmalarını gerçekleştirmiştir.

2020 yılının Ekim ayında Youtube kanalında Yıkıldım isimli teklisi yayınlanmıştır. En son Exxen Platformunda yayınlanan Gibi isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Günümüz itibariyle müzik, söz yazarlığı ve oyunculuk çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

En son Sözü müziği Kadim Tekin ve kendisine ait olan, aranjesini Serhat Demir’in üstlendiği, Hercaim isimli şarkının yayında olacağı haberini vermiştir.

Resmi instagram hesabı @gunesscan ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz