Can Arpacı

Can Arpacı rol aldığı Beni Affet dizisi ile ekran severler tarafından beğeni ile takip edilen oyuncular arasında yer almaktadır. Kimdir? kaç yaşında? boyu, kilosu, daha önce hangi dizi ve sinema filmlerinde oynadı. Kısaca eğitimi, hayatı ve biyografi bilgileri.

197 yılının Mart ayında dünyaya gelen başarılı oyuncu Can Arpacı’nun burcu … Maltepe Üniversitesi İktisadi İlimler Fakültesi mezunudur.

Türkiye’nin en fazla mağaza satışı yapan ünlü markalarından, stelerinden olan Trendyol’da manken olarak ta boy göstermiştir. Erberk Modellik ajansında modellik ve mankenlik eğitimi, ayrıca Sadri Alışık Kültür Merkezi bünyesinde oyunculuk eğitimi almıştır. SALT Tiyatro Stüdyosu’nda çalışmalar gerçekleştirmiştir.

2017 yılında Büyü isimli sinema filmi ilk defa beyaz perdede yer alan Can Arpacı daha sonra Star Tv ekranlarında yayınlanan Beni Affet adlı dizide Yılmaz karakterini canlandırmıştır. Sevgilisi var mı? sorusunun cevabı ise; bazı kaynaklarda okunduğu ve resimlerde göründüğü kadarı ile Sıla Ömeroğlu isminde bir kız arkadaşı vardır.

Can Arpacı’nın boyu 1.82 cm, kilosu ise 80’dir. İstanbul doğumludur, ancak baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz