Büşra Ayaydın

Büşra Ayaydın 7 yaşından 21 yaşında kadar bir çok sinema, dizi ve reklam çalışmalarında yer almıştır. Hakkında ise ekran severler tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Büşra Ayaydın Kimdir?

Büşra Ayaydın geçmiş dönemde oyunculuk yaptığı süreç içinde tanınmıştır. Günümüz itibariyle oyunculuk ve medya dünyasından uzaklaşmış oyunculuk kariyerini genç yaşta kendi isteği ile bırakmıştır.

Uzun süre oyuncu olarak kariyerini sürdürmüş, 21 yaşında ise tesettüre girmiş ve oyunculuğa veda etmiştir. İlerleyen süreçte herhangi bir sinema, dizi ve program gibi bir projede olacakmı onu zaman gösterecektir. Annesi 8 yaşında iken onu bir cast ajansına kayıt ettirmiştir. Ardından uzun yıllar boyunca oyunculuk dünyasında yer almıştır. Yaşadığı bu uzun oyunculuk serüveninin kendisi için hem artılarının, hem eksilerinin olduğunu dile getirmiştir. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur.

Büşra Ayaydın Nereli?

Büşra Ayaydın 1994 yılının Ekim ayında dünyaya gelen genç isim aslen doğma büyüme Ankara’lıdır.

Büşra Ayaydın Oynadığı Diziler:

Henüz 8 yaşında iken Kurtlar Vadisi dizisinde Süleyman Çakır’ın (Oktay Kaynarca) kızı Selvi Çakır karakteri ile kamera karşısına geçmiştir. Kurtlar Vadisi, Sırlar Dünyası, Muhteşem Yüzyıl, Pis Yedili ve Aşk Zamanı isimli dizilerde rol almıştır.

2007 yılında ilk defa Winx Çocuk dergisi reklam çalışmaları için kamera karşısına geçmiştir. Daha sonra Bank Asya, İpana, Coca Cola ve Oneo gibi kurumsal firmaların reklam çalışmalarında yer almıştır. En son 2016 yılında vizyona giren Siccin 3 isimli sinema filminde rol almıştır. Siccin 3: Cürmü Aşk ve Ateş rol aldığı diğer sinema filmleridir.

Büşra Ayaydın Boyu, Kaç Yaşında?

Büşra Ayaydın 29 yaşında ve 1.64 boyundadır. Kilosu 51, göz rengi mavi, burcu ise akrep’tir. Uzun süredir ekranlardan uzak bir şekilde hayatını sürdürmektedir.

Ne Zaman Neden Tesettüre Girdi?

Bu konu ile ilgili bir kaç kez kendisi ile röportaj yapılmıştır. Genç isim bu konuyu çok önceden beri düşündüğünü maddi olarak iyi bir durumda olduğunu ama manevi olarak bir eksiklik hissettiğini dile getirmiştir. Bir kaç sene bu konu üzerinde düşündükten sonra zamanla tesettüre girmeye karar verdiğini dile getirmiştir. İlk başta ailesininde bu konu ile ilgili kısa bir süre şaşkınlık ve endişe duyduğunu belirtmiştir. Büşra Ayaydın ailesinin buna karşı gelmediğini ama çevre ne der, acaba söylemleri ile kızları üzülürmü gibi endişe taşıdıklarını sözlerine eklemiştir.

Sosyal Medya Hesapları:

İnstagram Hesabı: @busraayaydin
Twitter Hesabı: @busraayaydin

2 Yorumlar

  1. Mrh Google aramalar da ilk sayfa ilk sırada siteniz ulaştım ciddi anlamda çok güzel bilgiler içerikler hani siteyi kaç kişi yazı yazıyor bilmiyorum ama emeği geçen herkese teşekkürler ederim takip etmeye devam ve tavsiye ederim saygılarımla selamlıyorum

  2. Helal olsun şan ve şöhreti bir kenara bırakıyorsun ahiret hayatı için çalışmaya başlıyorsun rabbim razı olduğu kullarında olması dileklerimle bir kaç videosunu izledim gerçekten samimi ve içten buluyorum.şu anda kendini kutrabilir yeterki yetmez islsm için ne yapabilirim nasıl katkı sağlarım düşene el yetime öksüze yok fakire fukaraya sadaka

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz