Buse Yıldırım

Buse Yıldırım hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? boyu kilosu kaç? doğum yeri, doğum tarihi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel sunucu Buse Yıldırım’ın boyu 1.70 cm, kilosu 54 göz rengi ise Kahverengi’dir. Çok küçük yaşlardan itibaren günümüzde yapmak istediği mesleğin hayalini kurmuştur. Günümüzde bu hayalini gerçekleştirmeyi başaran Buse Yıldırım Aydın Doğan İletişim Meslek Lisesi’ni tamamlamıştır.

Lise döneminde iken hem eğitim hem de stajı ile birlikte sektör ile ilgili bir çok bilgiye ulaşmış ve öğrenmiştir. Özellikle Fox Tv, Habertürk ve CNN Türk televizyon kanallarında yapmış olduğu staj çalışmaları ile de ilk çalışma deneyimlerini gerçekleştirmiştir. Üniversite döneminde de bir çok farklı televizyon kanalında çalışmıştır. Kısa sürede gazetecilik hayalinin yanı sıra televizyon dünyasında editör ve program sunmak gibi hayallerinin kapılarını aralamıştır.

Ekranların sevilen yüzü sık sık spor yaparak formunu korumaktadır. Özellikle yükseklik korkusu olanların yapmaktan kaçındığı Jumping sporunu ayrıca sevdiğini belirtebiliriz. Diğer bir yandan gezmeyi, seyahat etmeyi, yemek yapmayı ve yemeyi de sevdiğini söyleyebiliriz.

Maalesef tüm araştırmalarımıza rağmen aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

4 Yorumlar

  1. Buse Yıldırım istanbul’lu falan değildir yanlış bilgi. kars’ın bir köyünde doğmuştur. zaten bir türlü silemediği şivesinden köylü olduğu çok belli oluyor. ilk köy şiveli spiker diyebilirdik kendisine ama ntv’de onun gibi çok var. mesela osman girgin isimli garip kostümler giyen ve yine köy şivesini gizlemek için büyük çaba sarfeden gece spikerini örnek verebiliriz. burcu kaya mesela. diyarbakırlıdır kod adı hevaldir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz