Buse Terim

0

Buse Terim hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? evli mi? Eğitimi, kariyeri. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1990 yılının Ağustos ayında dünyaya gelen güzel isim İstanbul doğumludur. Babası Türk futbol dünyasının efsaneleşen isimlerinden Fatih Terim, annesi ise Fulya Terim’dir. Boyu 1.68 cm, kilosu 55, burcu ise aslan’dır.

İstanbul’da Yüzyıl Işıl Koleji’nden mezun olduktan sonra 2011 yılında, New York Fashion Institute of Technology’de Moda Pazarlama ve Yöneticiliği bölümünü bitirmiştir. Burberry, Dolce&Gabana, Elle Dergisi ve Ralph Lauren gibi markalarda staj yapmıştır.

Buse Terim kariyeri;

Eğitim, öğrencilik yıllarında hobi olarak moda blogger’lığa başlamış, ilerleyen süreçte ise bu işi profesyonel hale getirmek için kolları sıvamıştır. Takipçilerine alışılmışın dışına çıkmayı ve kendi stillerini yaşatmayı amaçlamıştır. Blogunda stil ipuçlarından sezonun trendlerine kadar her şeyi inceleyerek, diğer yandan ünlülerin gardıroplarına girerek stillerini incelemiştir. Moda haftalarında sokaklarda stil gözlemleri yapmak en büyük keyif aldığı özel zevkleri arasında yer alıyor.

New York, Paris, Milano, Londra gibi uluslararası moda sektörünün en prestijli moda haftalarına düzenli olarak katılmaktadır. Tecrübelerini hem kendi websitesinde, hem de konuk yazar olarak Türkiye’nin en çok takip edilen gazete ve dergilerinde okuyucularına aktarmaktadır.

Buse Terim, kendini yenilemek ve dijital dünyanın sağladığı özgürlüğü Buse’ce bir vizyonla birleştirmek için çabalamaktadır. Bir süre önce tamamen yenilediği www.buseterim.com.tr ‘de Türkiye’nin en çok takip edilen moda figürü olma özelliğini sürdürüyor. Site ülkemizin en fazla ziyaret edilen sitelerinden birisi olmuştur.

Hobileri,

Hayatı ve modayı seven ünlü isim ayrıca, seyahat etmeyi, sinemaya gitmeyi ve dünya mutfaklarında ki lezzetleri tatmaktan keyif almaktadır.

Evli mi? eşi kim?

Buse Terim, 16 Mayıs 2014 tarihinde Volkan Bahçekapılı ile evlendi. Soma faciasıyla ertelenen düğün 6 Haziran 2014 tarihinde yapıldı. Bu evliliğinden 2016 doğumlu Nil Bahçekapılı ve 2018 doğumlu Naz Bahçekapılı isimlerinde iki kızı vardır.

İlginizi Çekebilir :   Orhan Ayhan

Sosyal medya hesapları;

Youtube video kanalında günümüz itibariyle 131 B civarında abonesi bulunmaktadır. Ayrıca resmi instagram hesabında 1,9milyon, twitter hesabında ise 531 B…

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz