Bülent Kocamanoğlu

Bülent Kocamanoğlu son dönemde ünlü oyuncu Elvin Levinler ile evliliği ile merak konusu olmuştur. Mimar olarak iş hayatını sürdüren Kocamanoğlu hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Bülent Kocamanoğlu Kimdir? Nereli?

1977 Ankara doğumludur. Aslen de Ankara’lı olduğu bilinen Bülent Kocamanoğlu, son dönemlerde Türk Televizyon dünyasının yakından tanıdığı güzel oyuncu Elvin Levinler ile evliliğiyle medya ve magazin dünyasının gündeminde yer almıştır.

2016 senesinde güzel isim Elvin Levinler ile Muğla, Bodrum’da dünya evine girmiştir.

Bülent Kocamanoğlu Ne İş Yapıyor? Mesleği:

ABD ‘de Sahne ve Fotoğrafçılık üzerine eğitim görmüştür. Hem kurucu hem de iç mimar olarak iş hayatını sürdürmüştür. Türkiye’de ve yurt dışında bir çok başarılı projede mimar olarak çalışmalar gerçekleştirmiştir.

2017 yılının Şubat ayında eşi ile birlikte bir karar almış ve evlerini kapatmışlardır. Bir videoda evlerinin olmadığını, o tarihten bu yana sürekli seyahat ettiklerini, otelde ve karavanda yaşadıklarını belirtmişlerdir.

Dönem dönem İstanbul’da geçici bir evde yaşadıklarını da dile getirmişlerdir. 16 Kas 2019 tarihinde ise İlk Ev Alışverişi – Neler Aldık Neler Kırdık isimli bir video paylaşmışlardır. Videonun ardından artık evsiz yaşama bir son verecekleri sonucu çıkmıştır.

Elvin Levinler‘e ait youtube kanalında sık sık birlikte seyahat videolarını paylaşmaktadırlar. Günümüze kadar 4 kıta, 32 ülke ve 100’ün üzerinde şehir seyahatleri gerçekleştirdikleri belirtilmektedir. Resmi instagram hesabını bulent ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 37,2bin civarındadır.

Eşi Elvin Levinler ise instagram hesabını sadece elvin ismi ile kullanıyor.

Bülent Kocamanoğlu Boyu Kaç?

Bir çok kaynakta boyunun 1.69 cm olduğu yazmaktadır. Ancak resimlerdende anlaşılacağı üzere bu mümkün değildir. Eşi Elvin Levinler’in boyu 1.68 cm’dir. Kocamanoğlu’nun boyu ise resimlerde yan yana geldiklerinde göründüğü kadarı ile tahmini olarak 1.85 cm civarındadır.

Bülent Kocamanoğlu Kaç Yaşında?

Bülent Kocamanoğlu 45 yaşındadır. Eşi Elvin Levinler ile arasındaki yaş farkı da merak konusudur. Eşi Elvin Levinler ile arasında yaş farkı ise 11.

Eşi Elvin Levinler ne iş yapar?, kaç yaşında, çocuğu var mı gibi soruların cevapları ise Elvin Levinler oyuncu, Influencer ve dijital medya içerik üreticisidir. Elvin Levinler 34 yaşındadır ve çocuğu yoktur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz