Bülent Kocamanoğlu

0

Bülent Kocamanoğlu son yıllarda ünlü oyuncu Elvin Levinler ile evliliğiyle gündeme gelmiştir. Hakkında ise aslen nereli? kaç yaşında? ne iş yapıyor? boyu, kilosu kaç? gibi bir çok sorunun cevabı merak konusu olmuştur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Bülent Kocamanoğlu Kimdir? Nereli?

1977 yılında dünyaya gelmiştir. 2021 yılı itibariyle 44 yaşındadır. Aslen Ankara’lıdır ve Ankara’da doğmuştur. Son dönemlerde ise Türk Televizyon dünyasının yakından tanıdığı güzel oyuncu Elvin Levinler ile evliliğiyle medyanın ve magazin dünyasının gündeminde yer almıştır. 2016 senesinde güzel isim Elvin Levinler ile Muğla, Bodrum’da dünya evine girmiştir.

Bülent Kocamanoğlu Ne İş Yapıyor? Mesleği:

ABD ‘de Sahne ve Fotoğrafçılık üzerine eğitim görmüştür. Hem kurucu hem de iç mimar olarak iş hayatını sürdürmüştür. Türkiye’de ve yurt dışında bir çok başarılı projede mimar olarak çalışmalar gerçekleştirmiştir.

2017 yılının Şubat ayında eşi ile birlikte bir karar almış ve evlerini kapatmışlardır. Bir videoda evlerinin olmadığını, o tarihten bu yana sürekli seyahat ettiklerini, otelde ve karavanda yaşadıklarını belirtmişlerdir. Dönem dönem İstanbul’da geçici bir evde yaşadıklarını da dile getirmişlerdir. 16 Kas 2019 tarihinde ise İlk Ev Alışverişi – Neler Aldık Neler Kırdık isimli bir video paylaşmışlardır. Videonun ardından artık evsiz yaşama bir son verecekleri sonucu çıkmıştır.

Bülent Kocamanoğlu, Elvin Levinler‘e ait youtube kanalında sık sık birlikte seyahat videolarını paylaşmaktadırlar. Günümüze kadar 4 kıta, 32 ülke ve 100’ün üzerinde şehir seyahatleri gerçekleştirdikleri belirtilmektedir. Resmi instagram hesabını bulent ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 39,7bin civarındadır. Eşi Elvin Levinler ise instagram hesabını sadece elvin ismi ile kullanıyor.

İlginizi Çekebilir :   Sadi Celil Cengiz

Bülent Kocamanoğlu Boyu kaç?

Bir çok kaynakta boyunun 1.69 cm olduğu yazmaktadır. Ancak resimlerdende anlaşılacağı üzere bu mümkün değildir. Eşi Elvin Levinler’in boyu 1.68 cm’dir. Kocamanoğlu’nun boyu ise resimlerde yan yana geldiklerinde göründüğü kadarı ile tahmini olarak 1.85 cm civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz