Buğra Kazancı

Buğra Kazancı son dönemde televizyon ekranlarında katıldığı yeni yarışma ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Hakkında ise aslen nereli? kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? sevgilisi kim? eğitimi gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1996 yılının Mart ayında dünyaya gelen Buğra Kazancı baba tarafından aslen Trabzon’ludur. Avrasya Üniversitesi Grafik Tasarım bölümü’nden mezun olan Kazancı, sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Kişisel Youtube kanalının yanı sıra, MineCraft isimli oyun içerikleri ürettiği bir kanalı daha vardır. 19 Mart 2014 tarihinde Minecraft Evi web sitesini kurmuştur. Günümüzde web sitesinde BugraaK başlığı altında çizgi romanları satılmaktadır. Hatta bir dönem yine televizyon ekranlarında yer almış ve TRT Haber’e konuk olmuştur. Ayrıca 2018 senesinde, Disney Channel’da Buğra ile Neler Neler isimli bir programın altına imzasını atmıştır.


2019 senesinde ise Acun Ilıcalı tarafından açıklanan yeni yarışma Exatlon Challenge yarışmacıları arasında yer almaktadır. Dominikte gerçekleşen yarışmanın iddialı isimlerinden birisidir.

Buğra Kazancı kısa kısa hakkında;

Çocukluk yıllarında içine kapanık bir karakteri sahip olan Buğra Kazancı, o süreci babası ile birlikte çalıştığı dönemde atlatmayı başarmıştır. Babasının yaz tatilinde yanına alması ile tatil döneminde içine kapanıklığı atlatmıştır. Hakkında açıkladığı bazı bilgiler ise, yaz kış demeden dondurmayı her zaman yediğini belirtmiştir. Bazen çok çabuk sinirlenebildiğini, biraz dengesiz olduğunu açıklamıştır. Bir şeyi severken bir anda hiç sevmeme vb. gibi huyları vardır. Küçükken en büyük hayalinin bir rock star olmak olduğunu, bir rock grubu ile konserler vermek gibi düşüncelere sahip olduğunu dile getirmiştir. Bu yaşına hiç Türk kahve içmediğini, normal kahveyi toplamda hayatı boyunca 3 yada 4 kez içtiğini, genellikle sıcak içeceklerden hoşlanmadığını aktarmıştır. Son olarak maalesef boyu ve kilosu ile ilgili bilgilere henüz ulaşılamamıştır.

Ünlü ismin günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 321bin civarındadır. MineCraft Evi youtube kanalında 2,09 Mn abone, resmi twitter hesabında ise 50,6 B takipçisi bulunmaktadır. Kişisel youtube kanalında ki abone sayısı ise 54,7 B…

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz