Biran Ekici

Biran Ekici Beyaz Tv ekranlarında Hafta Sonu programı ile dikkat çekmiştir. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Biran Ekici Kimdir?

Biran Ekici Medikal Estetik Doktoru, Hekimi, televizyon program sunucusu. Aynı zamanda müzisyen kimliği ile de tanınan Ekici, günümüz itibariyle televizyon kanallarında sunduğu canlı yayın programları ilede tanınmıştır.

Biran Ekici Nereli?

Biran Ekici aslen Adana doğumludur.

Biran Ekici Kaç Yaşında?

Biran Ekici 49 yaşındadır. Doğum tarihi 3 Kasım 1973, burcu ise akrep’tir.
biran ekici4 jpg
Kısaca Eğitimi, Çalışmaları:

1989 Adana doğumlu Dr. Ekici, 1989 senesinde Adana Fen Lisesi’ni tamamlamıştır. Ardından 1999 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Akademik eğitimini tamamlamış ve mezun olmuştur.

Aile hekimi olarak başladığı mesleki yaşamında, 2002 ve 2007 yılları arasında görev yapmış olduğu Adıyaman’da “En İyi Aile Hekimi” seçilmiştir. Daha sonra kariyerine medikal estetik alanında devam etmeye karar vermiştir. 2006 senesinde medikal estetik hekim sertifikası ve mezoterapi uygulama sertifikası almıştır.

Hekim olarak tanınmasının yanı sıra müzisyen olarakta tanınan Ekici, perküsyon-bateri alanındaki ustalığını; Yavuz Bingöl, Kurtuluş, Haluk Levent, Edip Akbayram, Hazal, Emre Altuğ gibi ünlü isimlerle çalışarak sergilemiştir. El becerisini ise medikal estetik alanı ile perçinlemiştir.
biran ekici6 jpg
Günümüzde sunucu olarak televizyon kanallarında yer alan Dr. Ekici, 2020 yılında Özlem Yıldız ile birlikte Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan Konuştukça programının sunuculuğunu üstlenmiştir. Günümüz itibariyle ise Beyaz Tv ekranlarında Dr. Biran Ekici ile Hafta Sonu programını sunmaktadır.

Evlimi?

Evli olan Dr. Ekici, bir kız çocuk babasıdır. İstanbul Nişantaşı’nda bulunan estetik kliniğinde danışanlarına hizmet vermeye devam etmektedir. Rejuvent Klinik, İstanbul Nişantaşı’nda kurulmuş bir medikal estetik ve güzellik merkezidir ve Dr. Ekici önderliğinde çalışmalarına devam etmektedir.

Resmi instagram hesabı @drbiranekici ‘dir. Ayrıca resmi web sitesini ziyaret edebilir hakkında daha detaylı bilgilerin yanı sıra iletişim ve adres gibi bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

https://drbiranekici.com

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz