Betül Çakmak

1

Betül Çakmak hakkında merak edilenler. Kaç yaşında? kimdir? eğitimi, kariyeri. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1996 yılında dünyaya gelen Betül Çakmak’ın maalesef henüz aslen nereli olduğu ve doğum yeri gibi bilgilerine ulaşılamamıştır. Ayrıca boyu, kilosu da merak konusu ancak henüz bu bilgiler sağlanamamıştır, burcu ise boğa’dır.

Sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı ünlü isim uzun süredir Youtube video kanalında içerikler üretmektedir. Günümüz itibariyle ciddi bir hayran kitlesine sahip olan Betül Çakmak ‘ın asıl mesleği ise bir çok kaynakta belirtildiği üzere Mimar’lıktır. Bir üniversitenin mimarlık bölümü’nden mezun olan Çakmak, 5 seneden fazladır youtube kanalı üzerinden içerikler üretip paylaşmaya devam etmektedir.

Betül Çakmak sevgilisi kim?

Yakından takip edenler bu sorunun cevabını biliyor ancak merak eden ve bilmeyenleri için belirtmek gerekirse bir çok videodada birlikte içerik ürettikleri ünlü youtuber, fenomen Alper Rende ile uzun süredir mutlu birlikteliği sürmektedir. Çakmak Youtube video kanalında genellikle vlog gibi eğlenceli içerikler paylaşmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 419bin civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 2,19 Mn.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz