Berkejuan

Berkejuan (Berke Juan) sosyal medya dünyasının başarılı isimlerindendir. Hakkında ise takipçileri genellikle boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? aslen nereli? sevgilisi kim? eğitimi gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2003 yılının Haziran ayında Trabzon’da dünyaya gelen Berkejuan baba tarafından aslen Trabzon, anne tarafından ise aslen Sivas’lıdır. Anne ve babası bir kaç sene önce ayrılmış olsa da, annesiyle de, babasıyla da arasının çok iyi olduğunu onlarla sık sık görüştüğünü belirtmiştir. Ayrıca kendisinin küçük babasının ikinci evliliğinden olan Beren isminde bir kız kardeşi vardır. Günümüzde yaşantısını İstanbul Ümraniye’de sürdürmektedir.

Berkejuan boyu, kilosu, burcu;

Bir videoda yaptığı açıklamalar sonucu boyunun 1.69, 1.70 cm civarında, kilosunun ise 56 ile 60 arasında değiştiğini belirtmiştir. İkizler burcu olan başarılı isim burcunun özelliklerinin iyi taraflarını taşıdığını söylemiştir.

Resmi sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Günümüz itibariyle tiktok hesabında 2M, instagram hesabında ise 10,5bin civarında takipçisi bulunuyor. Ayrıca youtube video kanalında ki abone sayısı ise 610 B…

Özellikle Tiktok hesabından yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çeken Berke Juan, çektiği playback, dans ve yavaş çekim videoları ile büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

Sıcağa dayanamıyor, boğularak ölmekten korkuyor, aniden fikir ve kararlarını değiştirebiliyor, dizi ve film izlemeyi sevmiyor, yalan konuşulmasından nefret ediyor. Yalan Söylediğini fark ettiği kişiden çok çabuk soğuyabiliyor. Kıyafetlerine çok önem veriyor. Yatarken ertesi gün ne giyeceğinin planını erkenden yapıyor.

2 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz