Berk Zaim

Berk Zaim hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Berk Zaim Kimdir?

Berk Zaim ya da bilinen adıyla ”Beyi97”. 1997 Nisan ayında İzmit’te dünyaya geldi. 3 yaşındayken memleketi Artvin Arhavi’ye dönüş yaptılar. 2008 yılında şuanda da yaşadıkları Aydın’a taşındılar. Liseyi Süleyman Demirel Anadolu Lisesinde okudu. Lisans eğitimini Pamukkale Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde hala sürdürmektedir.

Beyi97 Nickinin anlamı nedir?

Yayınlarında sorulan bu soruya sıkça yanıt veren Beyi, çocukluktan beri beraber büyüdüğü kuzeni Yiğit Özhalk ile isimlerinin birleşmesinden meydana geldiğini söyledi. Ayrıca Yiğit’in de nickinin Yibe97 olduğu bilinmekte. İkili beraber çokça yayında boy gösterdiler. Yayında gelen bir soru üzerine Yiğit’i kuzen gibi değil beraber her yola çıkacağı kardeşi olarak nitelendirmişti.

Beyi97 Hangi takımlı?

Kendisi yayınları da takip edenlerin çok iyi bildiği gibi koyu Galatasaray taraftarı.

Beyi97 Youtube Kariyeri?

Haziran 2020 yılında yayıncılık kariyerine başladı . Daha önce Barışcan , Kendine Müzisyen , MuratabiGF , Alper Biçen … gibi kanallarda da kendini gösteren Beyi ününü League of Legends oyunundan aldı. 5 Milyon ustalık puanıyla Tahm Kench’te Türkiye ve Dünya 1. si konumunda. Twitch Redbull kanalında Cedi Osman’la yaptıkları 1v1 turnuvasından sonra adından çokça söz ettirmişti.

Beyi97 Ne yapmayı sever?

Sosyal hayatında basketbol oynamayı ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi çok sever. Çevresi tarafından çok sevilen ve saygı duyulan Beyi, ailesine bağlılığıyla biliniyor. Bir çok yayını ve videosunda da bunu çokça belirtmiştir.
berk zaim 1 jpg

28 Yorumlar

  1. Eminim ki yayınlardaki enerjisi gerçek hayatta da insanı mutlu eder. Tanışmak istediğim influncerlardan birisi. umarım çok iyi yerlere gelirsin

  2. Artvinli ünlüler listesine adını yazdırmış aşırı eğlenceli ve komik adamdır kendisi. yayınlarını izlemenizi şiddetle tavsiye eediyoru

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz