Berk Toktamışoğlu

0

Berk Toktamışoğlu hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? doğum yeri, oynadığı sinema ve diziler. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

2010 yılında dünyaya gelen Berk Toktamışoğlu İstanbul doğumludur. Annesi Banu Toktamışoğlu, babası ise Murat Toktamışoğlu’dur. Maalesef henüz boyu, kilosu ve aslen nereli olduğu gibi diğer bilgilerine ulaşılamamıştır.

Digiflame Prodüksiyon Şirketi bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdüren çocuk oyuncu’nun annesi Banu Toktamışoğlu yapımcı, babası Murat Toktamışoğlu ise senarist ve yönetmen’dir.

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2019 senesinde rol aldığı Mucize Doktor isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi’de (Taner Ölmez) Doktor Ali Vefa’nın abisinin çocukluk yıllarını canlandırmıştır. İlk kamera deneyimini Murat Toktamışoğlu’nun yazıp yönettiği ve 2018 yılında vizyona girmiş olan Dümdüz Adam isimli film ile gerçekleştirmiştir.

Berk Toktamışoğlu oynadığı sinema ve diziler;

2019 – Mucize Doktor (TV Dizisi)
2018 – Dümdüz Adam (Sinema Filmi)

Berk Tuna Toktamışoğlu’nun resmi instagram hesabı ailesi tarafından yönetilmektedir. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 20 Bin’in üzerindedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz