Beran Özel

Beran Özel hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri. Peki kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? nerede doğdu? hangi sinema ve dizilerde rol aldı? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1994 yılının Ocak ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Doğup büyüdüğü şehir İstanbul’da eğitim ve öğrenim hayatına başlamış, çok küçük yaşlardan itibaren ise tiyatroya ilgi duymuştur. İlerleyen süreçte ise tiyatro dünyasına giriş yapan güzel oyuncu üniversite döneminde ise tiyatro ile profesyonel olarak ilgilenmeye başlamıştır.

2018 senesinde oyunculuk dünyasına giriş yapan Beran Özel ilk dizi oyunculuk deneyimini ise 2019 senesinde Kimse Bilmez isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de Ezgi karakterini canlandırmıştır.

Günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdüren güzel oyuncu oğlak burcudur, boyu 1.65 cm, kilosu ise 52’dir. Maalesef baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır.

Deep Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdüren başarılı isim resmi sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanmaktadır. 2019 yılı itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 19,6bin civarındadır.

1 Yorum

  1. Sizinle tanışmak ve size iyi şanslar diliyorum çok mutluyum. Saygı ile Han. Bu yetenekli ve genç aktrisle tanışmak ve Özbekistan’a bir konuk davet etmek istiyorum…

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz