Bekir Ağırdır

0

Bekir Ağırdır Orta Doğu Teknik Üniversitesi İdari İlimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunudur. Aslen 1956 yılında Denizli, Çal İlçesinde dünyaya gelen Bekir Ağırdır, günümüzde Konda Araştırma ve Danışmanlık Şirketi Genel Müdürü olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

1979 ve 1980 arası CHP Bilgi İşlem Merkezinde görev yapmış, ardından 4 sene Bilsan Bilgisayar Malz. A.Ş’de satış müdürü ve Genel müdür vasıfları ile iş hayatını sürdürmüştür.

Ardından iki yıl Meteksan LTD. Şti’de satış koordinatörlüğü, 1986 yılından 1996 yılına kadar ise Pirintaş Bilgisayar A.Ş’de Genel Müdür olarak çalışmıştır.

Daha sonra Atılım Kağıt ve Defter A.Ş, PMB Akıllı Kart ve Bilgi Teknolojileri A.Ş’de genel müdür ve yönetim kurulu üyesi olarak yer almış, 2003 ve 2005 arasında Tarih Vakfında, Koordinatör ve Genel Müdürlük yapan Bekir Ağırdır tüm bunların yanı sıra Demokratik Cumhuriyet Programı kurucusu, Türkiye Sosyal Ekonomik Siyasi Araştırmalar Vakfı ve Türkiye Ekonomik ve Sosyal Etüdler Vakfı Yönetim Kurulu üyesi, T24 İnternet gazetesi yazarlığı yapmıştır.

2005 yılından bu yana ise çalışmalarını Konda Araştırma Şirketinde devam ettirmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz