Begüm Şanlı Uzunca

0

Begüm Şanlı Uzunca gezgin kimliği ile tanınmaktadır. Sosyal medya hesapları üzerinden takipçilerine yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Hakkında ise kimdir? kaç yaşında? evli mi? eşi kim gibi bir çok soru merak konusudur.

1990 yılının Mayıs ayında İstanbul’da dünyaya gelen Begüm Şanlı Uzunca, Boğa burcudur. Kocaeli Üniversitesinden mezun olmuştur. Bir dönem Basın ve Halkla İlişkiler, İletişim yöneticisi, Proje yönetmeni asistanlığı ve Edirne Yerel Muhabir Yardımcılığı gibi görevlerde bulunmuştur.

Boyu 1.67, cm, kilosu ise 70’tir.

Her ne kadar doğru bir bilgidir bilinmez ancak internet üzerinden yapılan araştırmalar sonucunda bir çok kaynakta, babasının Belediye Başkanı olarak hizmet ettiği yer almaktadır.

Eğitim, insan hakları, hayvanlar, çevre ve kültür sanata oldukça düşkün olduğu bilinen Begüm Şanlı Uzunca’nın baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır. Evli olan Begüm’ün eşi ise, Buğrahan Uzunca’dır.

Eşi ile birlikte açmış olduğu Youtube kanalı ile gezileri ile ilgili her şeyi takipçileri ile paylaşacaklarını açıklamıştır. Günümüzde kanalında 12 bin civarında abone sayısına sahiptir.

Özellikle Montenegro Bursu ile ilgili yaptıkları açıklama ile dikkatleri üzerine çekmişlerdir. Tüm Türkiye’nin dikkatini çekmiş, gençlerin Karadağ’a Montenegro’ya ilgisini çekmek için üniversite öğrencisi bir takipçiye 9 ay boyunca her ay 1200 TL burs vereceklerini açıklamışlardır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz