Begüm Çamlı

Begüm Çamlı Sözcü Televizyon kanalında çalışmalarını sürdürmektedir. Başarılı isim hakkında merak edilenler, kısaca kariyeri, eğitimi, biyografi ve hayatı.

Begüm Çamlı Kimdir?

Begüm Çamlı sunucu, haber spikeri, Sözcü Televizyonu Haber Programı sunucusu. İstanbul Üniversitesi Su Bilimleri Mühendisliği Bölümü (2016) mezunudur. Mezuniyetin ardından farklı sektörlerde iş hayatını sürdürmüş, yine mezun olduğu İstanbul Üniversitesi’nde İktisat Bölümü’nde eğitim almaya devam etmiştir.

Begüm Çamlı Nereli?

Begüm Çamlı doğma büyüme İstanbul’ludur. Ancak anne ve baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.
begum camli7 jpg

Begüm Çamlı Boyu, Kaç Yaşında?

Begüm Çamlı 30 yaşında ve 1.67 boyundadır. Doğum tarihi 27 Eylül 1993, burcu ise terazi’dir.

Güzel isim spor, psikoloji, müzik, koşmak, fotoğraf çekmek, kamp yapmak, meditasyon ve tasarım gibi hobilere sahip ve ilgi duymaktadır. Tasarım üzerine 3D Max ve Autocad eğitimleri aldığı belirtilen Çamlı, bu hobisini profesyonel olarak sürdürmektedir.

Geçmiş dönemlerde bir süre dekorasyon konusunda danışmanlık yaptığı belirtilmektedir.

Güzel isim ilerleyen süreçte, Dialog Anlatım ve İletişim okulunda deneyimli isimlerden spikerlik ve diksiyon dersleri, eğitimleri almıştır. İlk olarak bir televizyon kanalında muhabir olarak staj yapmış daha sonra televizyon ekranlarında çalışmalarını sürdürmüştür.

Haber Global ekranlarında gece bülteni sunan başarılı isim günümüz itibariyle Sözcü Televizyon kanalında Haber Programı sunmaya devam etmektedir.

Resmi instagram hesabı @begumcamli, resmi twitter hesabı ise @BegumCamli ‘dır.
begum camli4 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz