Bayram Barış Kesen

Bayram Barış Kesen hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri. Kaç yaşında? aslen nereli? evli mi? hangi sinema ve dizilerde rol almıştır? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1996 yılının Ocak ayında dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Bayram Barış Kesen aslen Gaziantep’li, burcu ise Kova’dır.

Bugüne kadar rol aldığı sinema ve dizi projeleri ile adından söz ettirmeyi başaran ünlü isim günümüzde Star Tv ekranlarında yayınlanan Güvercin isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almaktadır. Dizide Osman karakterini canlandırmakta. Güvercin dizisinde, Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Menderes Samancılar, Nursel Köse, Toprak Sağlam, Genco Özak ve Eslem Akar gibi bir çok ünlü isimle birlikte rol almaktadır. Berna Türkkan – Menajerlik Şirketi & Oyunculuk Akademisine bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını devam ettirmektedir.

Daha önce ise Gülperi dizisinde Kudret karakterini canlandırmış, 2013 yılında ise Karagül isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır.

Dizilerin dışında sinema dünyasında da çalışmalarını sürdüren Barış Kesen en son 2019 yılında Musabbar isimli sinema filminde rol almış ve filmde Sinan karakterini canlandırmıştır.

Tüm bunların yanı sıra bugüne kadar bir çok firmanın reklam ve katalog çekimlerinde çalışmalar gerçekleştiren başarılı oyuncu, Servet Aksoy’dan oyunculuk eğitimi almıştır.

Maalesef henüz eğitimi, boyu ve kilosu gibi bilgilerin yanı sıra sevgilisi var mı? varsa kim? sorularının cevaplarına da ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz