Baturay Özdemir

0

Baturay Özdemir stand up gösterileri ile başarılı kariyerini sürdürmektedir. Başarılı isim hakkında merak edilenler, kısaca eğitimi, hayatı ve biyografi bilgileri.

Baturay Özdemir Kimdir?

Baturay Özdemir komedyen, yönetmen, stand up sanatçısı. Yaptığı birbirinden zeki politik şakaları ve mizahı ile güldürmeye devam ediyor. 17 yaşında stand up yapmaya başlayan Özdemir, bir çok farklı mecra ve firma bünyesinde kreatif direktör ve metin yazarlığı yapmıştır.

Doğada vakit geçirmekten, özellikle de yürüyüş yapmaktan büyük keyif almaktadır.
Baturay ozdemir3

Baturay Özdemir Nereli?

Baturay Özdemir Ankara doğumludur. Bir çok kaynakta da belirtildiği üzere babası emekli asker’dir.

Baturay Özdemir Kaç Yaşında?

Baturay Özdemir 32 yaşındadır. Doğum tarihi 1991. Boyu ve burcu ile ilgili herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Baturay Özdemir Eğitimi:

Baturay Özdemir’in hangi okulda ve hangi bölüm de okuduğu da oldukça merak edilmektedir. Başarılı isim, Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur.

Günümüze kadar “Headliner”, “Teşekkürler Türkiye”, “Prime Time”, “Yekpare”, “Hem de Nasıl”, “Yerli ve Kirli” ve “Cevap Hakkı” isimlerinde bir çok gösteriyi izleyici ile buluşturmuştur. Özellikle Yekpare isimli gösterisi Youtube platformunda oldukça ilgi ile karşılaşmıştır.

Resmi sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Resmi instagram hesabı @baturayozdemir resmi twitter hesabı ise @BaturayOzdemir ‘dir.

Ayrıca @BaturayOzdemiryoutube youtube video kanalında paylaşımları sürmektedir. Kanalında paylaşılan ve paylaşılacak olan her video güldürü amaçlıdır.

Youtube video kanalında Gonca Vuslateri, Emrah Safa Gürkan, Noluya Ya? kanalının sahipleri Ceyda Düvenci ve eşi Fırat Albayram, Nilperi Şahinkaya gibi isimleri de konuk etmiştir.

Canlı stand up gösterilerini izlemek ve fiyat bilgisi için Biletix ‘ten bilet temin edebilirsiniz. 2021 yılında twitter hesabından şu paylaşım da bulunmuştur. “Exxen bana para vermiyor ama şakalarım exxen’de..İnanılmazmış. Umarım çok kazanıyorsunuzdur, çaldığınıza değiyordur.”

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz