Batuhan Gücük

0

Batuhan Gücük hakkında merak edilen bir çok sorunun cevabı. Kimdir? kaç yaşında? nereli? boyu, kilosu. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2000 yılının Şubat ayında aslen Adana’da dünyaya gelen Batuhan Gücük burcudur. İlk olarak blog yazarı olarak tanınmış ardından Instagram da yapmış olduğu paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çekmiş ve popüler olmuştur.

2014 yılında İstanbul’a taşınmış ve bu yolda ilk adımlarını da İstanbul’da atmıştır. 3 kardeştir, Toprak ve Alp isimlerinde iki erkek kardeşi vardır. İngilizce bilmektedir. Moda’ya olan ilgisi daha da çok artmış daha sonra kendisine bir moda blog’u açmıştır.

Sonrasında İnstagramında popülaritesinin artması ile blogunu kapatmış ve sadece İnstagram üzerinden paylaşım yapmaya devam etmiştir. Ve şuan binlerce takipçisi vardır. Sosyal medyanın yanı sıra eğitim hayatını da sürdüren Batuhan Gücük İstinye Üniversitesi’nde İç Mimarlık okumaktadır.

Batuhan Gücük’ün boyu 1.80 cm, kilosu ise 62’dir. Sevgilisi var mı? yok mu? varsa kimdir sorularının cevaplarına ise şimdilik maalesef ulaşılamamıştır. Günümüz itibariyle instagram hesabında 25 Bin civarında takipçisi bulunmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz