Barış Yarkadaş

2015 seçimlerinde CHP İstanbul Milletvekili olan Barış Yarkadaş 1974 yılında dünyaya gelmiştir. İlköğretim ve Ortaokul eğitimini aslen memleketi olan Kars’ta tamamlamıştır.

Kars Susuz ilçesinde dünyaya gelen Barış Yarkadaş 14 yaşında ailesi ile birlikte İstanbul’a yerleşmiş ve Sultanahmet Matbaa Meslek Lisesi’nde eğitimi sürdürmüş ardından Marmara Üniversitesi Matbaacılık Bölümü’nde ve Kamu Yönetimi eğitimi almıştır.Daha sonra eğitimini yarıda bırakan Barış Yarkadaş medya sektörüne atılmış ve ilk meslek kariyerine gazete dağıtıcısı olarak adım atmıştır. TBMM Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Üyesi / CHP Medyaya Yönelik Baskıları İzleme Komisyonu Üyesi’dir. Bugüne kadar 2004 yılında Hepsi Yaralar Sonuncusu Öldürür ve 2015 yılında Aksaray’ın Sırları isimli iki kitap yazmıştır.

1 Yorum

 1. Barış bey iyi günler.
  Ben 62 yaşında muhafazakar görüşte ama Tayyip Erdoğan’a muhalif bir vatandaşım.
  Biliyorsunuz İstanbul seçimlerini Ekrem İmamoğlu ezici bir çoğunlukla seçimi kazandı.
  Televizyonlarda bu konuyu işlerken Ekrem İmamoğluna bu zaferi getiren seçmenlerin yanında AKP parti ve MHP li seçmenlerinde olduğunu sık sık dile getirinde bu parti ağzı ile konuşanları bu sözlerle susturun.O zaman bakalım ne diyecekler.
  Onun içinde diyoruzki Ekrem İmamoğlu bütün milletin ve partililerin teveccühünü alarak bu göreve getirilmiştir.Bunuda sık sık dile getirmenizi istiyor başarılar dilerim.
  Saygılarımla.
  Hüseyin Kalk.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz