Barış Arduç

Barış Arduç hakkında merak edilen tüm soruların detaylı olarak cevapları. Sevgilisi oyuncu Gupse Özay ile ayrıldı mı?, evlenecekler mi? Kaç yaşında? aslen nereli? boyu, kilosu ve daha bilinmeyen bir çok soru ve cevap.

Ekol Drama’da oyunculuk eğitimi almıştır. Spor ile içiçe olan oyuncu yüzme, dalgıçlık ve futbol’un yanı sıra dublaj sanatçılığı ve fotomodellik yapmaktadır.

Ömür Gedik‘in seslendirdiği Paramparça şarkısının klibinde yer alan Barış Arduç daha sonra dizilerde rol almaya başlamıştır.

2012 yılında Dinle Sevgili, Küçük Hanımefendi, Pis Yedili, Benim İçin Üzülme, Bugünün Saraylısı, Kiralık Aşk, Deliha ve daha bir çok projede rol almıştır.

Genç kızların sevgilisi yakışıklı oyuncu Barış Arduç 1987 İsviçre doğumludur. Burcu Terazi‘dir. Boyu 1.87, kilosu ise 81’dir.

Barış Arduç aslen nereli?

Aslen Arnavut asıllı olan Barış Arduç baba tarafından Ordu Fatsa, anne tarafından ise aslen Artvin‘lidir.

Anne ve babası İsviçre’de emlakçılık yaptığı dönemde İsviçre’nin Scherzingen kentinde dünyaya gelmiştir, 3 kardeştir. Abisinin ismi Onur, kardeşinin ismi ise Mert’tir. İlköğretim eğitimini Sakarya ve Gölcük’te tamamlayan Barış Arduç Ortaöğrenimini Boluda tamamlamış, Lise son sınıfta iken ailesi ile birlikte İstanbul’a yerleşmiştir.

Ardından Kayseri Erciyes Üniversitesi Spor Akademisini kazanmış ancak Kayseri’de okul ve şehir hayatına ayak uyduramadığı için okulu yarım bırakmıştır.

2017 yılında Elçin Sangu ile Mutluluk Zamanı sinema filminde başrol oynamıştır. Film, 571 bin kişi tarafından izlenmiş, gişe rekorunu elde edememiştir. Uzun süredir birlikte olduğu oyuncu sevgilisi Gupse Özay ile 2018 yılında evlenecekleri haberleri sıkça magazin gündeminde yer almaktadır.

2018 yılında yeni bir dizi ile ekranlara dönecek olan oyuncunun, dizide partnerini kendisinin seçeceği açıklanmıştır. Hatta oyuncu seçmelerinde sevgilisi Gupse Özay’ında kendisine yardımcı olduğu belirtilmiştir.

Barış Arduç sevgilisi Gupse Özay ile ayrıldı mı?

Her geçen gün sıkça medya ve magazin dünyasında sevgilisinden ayrıldığı yönünde haberler ile sıkça gündeme gelmektedir. Ancak ikili her defasında birlikte verdikleri pozlar ile bu haberlerin asılsız olduğunu gözler önüne sermektedir. Henüz düğün tarihi için net bir tarih açıklanmasa’da yakın dönemde evlenecekleri haberleri sıkça gündeme gelmektedir.

En son kardeşi ile birlikte Ardstore adlı bir aksesuar firması kurduğu açıklanmıştır. En son markanın aksesuar ürünlerinin satışı sosyal medya üzerinden gerçekleştirilmiştir.

13 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz