Banu İslam Şucai

0

Banu İslam Şucai (Banu Shujai) oyunculuk dünyasının son dönemlerde dikkatlerini üzerine çeken isimlerinden birisi olmuştur. Başarılı oyunculuğu ve güzelliği ile dikkat çeken ünlü isim hakkında hayranları tarafından merak edilen soruların cevapları. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Banu İslam Şucai Kimdir?

Banu İslam Şucai Miss Azerbaycan 2020 yarışmasında kraliçe tacını takmıştır. Kariyerine oyuncu olarak devam etmektedir.

Serkan Atar ve Murat Atıl’dan özel oyunculuk ve diksiyon dersleri ile birlikte Akademi 35.5, Metin Balekoğlu oyunculuk atölyesi, Istanbul Film Akademi, Acunmedya Akademide eğitim almıştır. Müfit Aytekin oyunculuk atölyesinde eğitimlerini sürdüren güzel isim, Arka Sokaklar dizisinin 631 bölümünde ilk rolü olan “Olga” karakterini canlandırmıştır. Yakın zamanda “Son Şans” Lena ve “Alem-i Cin 3″ Gizem rolü ile iki sinema filminde daha boy gösterecektir.

Azerbaijan State University of Culture and Arts ” oyunculuk bölümünü yüksek puanla kazanmıştır. Ancak 3 ay sonra bırakmış ve annesi ile birlikte Türkiye’ye taşınmıştır.
Banu Islam sucai9
Eğitim:

Özel oyunculuk ve diksiyon: Serkan Atar ve Murat Atıl.
İstanbul Film Akademi, Metin Balekoğlu oyunculuk atölyesi,
Acunmedya Akademi,
35 buçuk sanat evi,
Müfit Aytekin oyunculuk atölyesi.

Banu İslam Şucai Nereli?

Banu İslam Şucai aslen İran’lı bir baba ve Rus kökenli bir anneye sahiptir. 8 Mart 1996 tarihinde Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de doğmuştur. Türkçenin yanı sıra İngilizce, Rusça, Azerice bilmektedir.

Banu İslam Şucai Boyu, Kaç Yaşında?

Banu İslam Şucai 27 yaşında ve 1.70 boyundadır. Kilosu 57, burcu ise balık’tır.

2017 senesinde, düzenlenen Best Model of the World yarışmasında Azerbaycan’ı temsil ederek ’Best Smile’ derecesini kazanmıştır.

Güzel oyuncu resmi instagram hesabını @banuislamshujai olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle, 133bin civarında takipçi sayısına sahiptir. Ancak hayran kitlesi her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz