Ayşegül Çınar

Ayşegül Çınar Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le isimli programda anlattığı kaçırılma olayı ile gündeme gelmiştir. Hakkında ise aslen nereli? kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? hangi sinema ve dizilerde rol aldı? gibi soruların cevapları merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1999 yılının Mayıs ayında aslen Antalya, Manavgat’ta dünyaya gelen Ayşegül Çınar Boğa burcudur, boyu 1.64 cm, kilosu ise 50’dir. Medyaya yansıyan bir birlikteliği ve sevgilisi yoktur.

Günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdüren güzel oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Çok küçük yaşlarda oyuncu olmaya karar vermiş ve günümüze kadar da bu hayalini bir çok projede yer alarak gerçekleştirmiştir.


Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almış ve dizide Lila karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Talat Bulut’un kızı olan Lila karakteri ile ekran severler tarafından büyük beğeni kazanmıştır. Bu dizi güzel ismin ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştirdiği dizi olmuştur. Dizi’de Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci, Şafak Pekdemir, Barış Aytaç, İrem Kahyaoğlu, Kıvanç Kasabalı, Nilgün Türksever, Sinan Eroğlu, İlber Kaboğlu, Ayşegül Çınar ve Tuğçe Koçak gibi isimler yer almıştır.

Ayşegül Çınar kaçırılma olayı;

Bir hayranı tarafından evinin yakınlarında kaçırılıp zorla arabaya bindirilmiştir. Daha ne oluyo demeden kapıları kilitleyen hayranı ona benimle evleneceksin demiştir. O sırada çantasında telefonu ararken kaçıran şahıs çantayı çekip yırtmış, ama çantasındaki telefona ulaşan güzel isim gizlice telefonundan arkadaşına konumunu göndermiştir.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne girecekleri mevki de polisler çevirmiş ve bu olaydan kurtulmayı başarmıştır. Ardından karakola giderek şikayetçi olsada olayın uzamaması için şikayetini geri çektiğini dile getirmiştir. Daha sonra da menajeri’nin yanında bir binaya taşınmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz