KimNereli.net

Ayşegül Çınar

Ayşegül Çınar Kimdir?

Ayşegül Çınar
Gerçek adı: Ayşegül Çınar
Doğum Tarihi: 10/05/1999 (21 yaşında)
Eğitim Durumu: Ön Lisans
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.64
Kilo: 50
Burç: Boğa
Meslek: Oyuncu
Doğum yeri: Antalya

Ayşegül Çınar Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Ayşegül Çınar Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le isimli programda anlattığı kaçırılma olayı ile gündeme gelmiştir. Hakkında ise aslen nereli? kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? hangi sinema ve dizilerde rol aldı? gibi soruların cevapları merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1999 yılının Mayıs ayında aslen Antalya, Manavgat’ta dünyaya gelen Ayşegül Çınar Boğa burcudur, boyu 1.64 cm, kilosu ise 50’dir. Medyaya yansıyan bir birlikteliği ve sevgilisi yoktur.

Günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdüren güzel oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Çok küçük yaşlarda oyuncu olmaya karar vermiş ve günümüze kadar da bu hayalini bir çok projede yer alarak gerçekleştirmiştir.


Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almış ve dizide Lila karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Talat Bulut’un kızı olan Lila karakteri ile ekran severler tarafından büyük beğeni kazanmıştır. Bu dizi güzel ismin ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştirdiği dizi olmuştur. Dizi’de Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci, Şafak Pekdemir, Barış Aytaç, İrem Kahyaoğlu, Kıvanç Kasabalı, Nilgün Türksever, Sinan Eroğlu, İlber Kaboğlu, Ayşegül Çınar ve Tuğçe Koçak gibi isimler yer almıştır.

Ayşegül Çınar kaçırılma olayı;

Bir hayranı tarafından evinin yakınlarında kaçırılıp zorla arabaya bindirilmiştir. Daha ne oluyo demeden kapıları kilitleyen hayranı ona benimle evleneceksin demiştir. O sırada çantasında telefonu ararken kaçıran şahıs çantayı çekip yırtmış, ama çantasındaki telefona ulaşan güzel isim gizlice telefonundan arkadaşına konumunu göndermiştir.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne girecekleri mevki de polisler çevirmiş ve bu olaydan kurtulmayı başarmıştır. Ardından karakola giderek şikayetçi olsada olayın uzamaması için şikayetini geri çektiğini dile getirmiştir. Daha sonra da menajeri’nin yanında bir binaya taşınmıştır.

Etiketler: , , ,

Rol Aldığı Diziler

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Ayşegül Çınar
Gerçek adı: Ayşegül Çınar
Doğum Tarihi: 10/05/1999 (21 yaşında)
Eğitim Durumu: Ön Lisans
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.64
Kilo: 50
Burç: Boğa
Meslek: Oyuncu
Doğum yeri: Antalya
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

456.145 kez okundu

2.

Beren Saat

408.327 kez okundu

3.

Azad Yılmaz

358.026 kez okundu

4.

Ecrin Su Çoban

319.113 kez okundu

5.

Tarık Akan

303.060 kez okundu

6.

Tarkan

246.739 kez okundu

7.

Volkan Demirel

232.365 kez okundu

8.

Emre Mor

207.888 kez okundu

9.

Ersay Üner

204.380 kez okundu

10.

Serdar Ortaç

201.237 kez okundu