KimNereli.net

Ayşegül Aytaş

Ayşegül Aytaş Kimdir?

Ayşegül Aytaş
Gerçek adı: Ayşegül Aytaş
Doğum Tarihi: 15/09/1988 (30 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Burç: Başak
Meslek: Öğretmen Spor Yorumcusu Sunucu
Doğum yeri: Mersin

Ayşegül Aytaş Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Ayşegül Aytaş Beşiktaş Tv’de Spor Yorumcusu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye’nin tek bayan spor yorumcusu hakkında merak edilen soruların cevapları, kimdir? kaç yaşında? aslen nereli? ve daha bir çok sorunun cevabı.

İşletme Fakültesinden mezun olan Ayşegül Aytaş, Spor Medyası’na resmi olarak İnternet Haberciliği ve yorumculuğu ile adım atmıştır.

2009 senesinde itibaren 365 oranlı verdiği banko kupon ve iddaa yorumları ile ses getirmeyi başarmıştır. 2011 senesinde yeteneği tüm kanallar tarafından fark edilmiştir. Ardından 2013 yılında Kanal A ekranlarında Haydi Maça isimli ilk programını hazırlamış ve sunmuştur.

Canlı yayınlardaki başarısı, analizleri ve performansı ile ses getirmeye devam etmiştir. 2014 senesinde bir çok ödül töreninde Yılın en iyi bayan analizci ve spor yorumcusu ödüllerinin sahibi olmuştur.

Daha sonra Beşiktaş kulübü ile çalışma hayatına devam etme kararı almıştır. Beşiktaş Tv ekranlarında Nokta Tahminler isimli program ile ekran severlerle buluşmuştur. 2 sezon İddaa ve Spor Yorumu programı yapmıştır. Sunucu ve spor yorumcusu kimliğinin yanı sıra Öğretmenlik kimliğine de sahip olan güzel isim çok yönlülüğü ile takdire şayan işlere imza atmaya devam etmektedir.

Tahminleri, analizleri ve özgün sunumlardaki başarılarının yanı sıra Ayşegül Aytaş, güzelliği ilede dikkatleri üzerine çekmektedir. Pozitif enerjisi, spor üzerine hakimiyeti ile ekran severler tarafından ilgi ile takip edilen Türkiye’nin bayan olarak tek Spor Yorumcusu’dur.

En önemli ve dikkate değer özelliklerinden bir tanesi ise Türkiye 2. ve 3. liglerini yorumlayabilmesidir. Tüm takım ve kadro kaliteleri ile ilgili ciddi birikime sahiptir.

2017 yılında Umut Tezerer’in hazırlayıp sunduğu Futbol Tutkusu programına Cenap Yener ile birlikte konuk olarak katılmıştır.

Ayşegül Aytaş aslen nereli? burcu nedir?

1988 yılının Eylül ayında dünyaya gelen Ayşegül Aytaş aslen Mersin doğumludur. Ancak İstanbul’da yetişmiştir.

Resmi sosyal medya hesapları üzerinden futbolcular ile arasının ne kadar iyi olduğuda gözler önüne serilmektedir. Tüm spor camiası tarafından sevilen ve ülkemiz’de gerçekten tek bayan spor yorumcusu ünvanının sahibi olan isimdir.

Tablo bölümünde resmi instagram, twitter ve facebook hesapları mevcuttur. Maalesef sevgilisi varmı sorusunun cevabının yanı sıra, boyu ve kilosu gibi fiziki özellik bilgilerine ulaşılamamıştır.

Ayşegül Aytaş Resimleri;


Etiketler: ,

YORUMLAR

Yazıya 12 yorum yapılmış.

 1. Sedat 12 Eylül 2018

  Hocam sizi çok özledik ya 😔

 2. Adem çalışan 14 Eylül 2018

  Ayşe abla tekrar ne zaman program yapcaksın babam ile her zaman izliyorduk seni kazanıyorduk sayende Allah gülen yüzünü soldurmasın ablam

 3. Serhat Öztürk 20 Eylül 2018

  Valla Ayşe abla sayesinde kaç kez sıkıntıdan kurtuldum tam many bitti derken önerdiği maçı oynayıp kazanmıştım ya daha iyi yerlere gelsin kalbi güzel can o can

 4. Gs li apo 24 Eylül 2018

  Ne kibir var ne ego storysine bakıyorum hep instagramda . ana babasına kurban olam böyle delikanlı kızın

 5. Leicester abla :) yiğit 2 Ekim 2018

  Leicester abla diye tanıyoruz :)))))))))))))Beşiktaş taraftarı mı Leicester mı anlamadık o sene rekor kırmıştı tahminde oylamada o çıktı ona verdiler ödülü bizim okulda ödül aldı tüm ünlüler . İstanbul ünide Cüneyt çakır karşısındayken hakemler maçı katledebiliyor demişti .boyu çok uzun boyunu bulamadık yazmışsınız ama topukludan mı bilemem de 1.90 duruyor 😂

 6. Selim can 10 Ekim 2018

  Sinirli hali çok kötü içine on erkek kaçmış gibi oluyor Allah Gazabından korusun ben denk geldim ordan biliyorum bu ablamızı kızdırmayın 🤓😁

 7. Taylan 11 Ekim 2018

  Çok yaşlı bi hakem sordu ona şu bu Hakem nasıl diye yorum yapamam sizin gibi bi üstadın yanında haddim değil diyip çizmeyi aşmak ille ilgili bi hikaye anlattı bunla ilgili orda gözüme girdi bu kız çok saygılı valla 👏

 8. Mert kayacan 24 Ekim 2018

  🙄 profiline baktım yaşı doğru olamaz ?

 9. Mertcan yiğit 2 Kasım 2018

  Benim hiç böyle öğretmenim olmadı 😁

 10. Hüseyin Özkan 2 Kasım 2018

  Piyasada yorumcu diye gezen şerefsizleirn allah belasını versin çok dolandırılmıitm Eskiden. hanım ablam seni tanıyana kadar . Helal olsun anneninizn sütü gibi tüm kazancınz allahıma kurtardın beni kredi kartlarımı da kiramı hep tvde ki maçların ile topladım hanım bile hep dua eder bende ediyorum

 11. Mateo 4 Kasım 2018

  🌹

 12. Fahri yansız 12 Kasım 2018

  AYŞEGÜL hanım maç yorumlarına nasıl ulaşıcam?

Ayşegül Aytaş
Gerçek adı: Ayşegül Aytaş
Doğum Tarihi: 15/09/1988 (30 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Burç: Başak
Meslek: Öğretmen Spor Yorumcusu Sunucu
Doğum yeri: Mersin
Popüler Kişiler Tümü
1.

Beren Saat

364.639 kez okundu

2.

Tarık Akan

285.892 kez okundu

3.

Mustafa Miraç Kaya

222.606 kez okundu

4.

Volkan Demirel

213.186 kez okundu

5.

Tarkan

210.725 kez okundu

6.

Yusuf Aktaş

201.270 kez okundu

7.

Emre Mor

188.579 kez okundu

8.

Ersay Üner

184.582 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

171.120 kez okundu

10.

İrem Derici

166.401 kez okundu