KimNereli.net

Ayşe Barım

Ayşe Barım Kimdir?

Gerçek adı: Ayşe Barım
Eğitim Durumu: Lisans
Meslek: İş Kadını Menajer
Mezuniyet: Boğaziçi Üniversitesi

Ayşe Barım Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Ayşe Barım hakkında kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ortaokul ve Lise tahsilini English Highschool for Girls’te tamamlamıştır. Ardından Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. 2 sene Londra’da yaşamış, çalışmış ve iletişim eğitimi almıştır.

1992 ve 2001 yılları arasında Kanal D, Atv ve Hürriyet’te Promosyon Direktörlüğü, Akmerkez Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü. Klan-Euro RSCG’de Müşteri İlişkileri Direktörlüğü, 1 Numara Hearst’te Genel Müdür Yardımcılığı ve DMC Genel Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur.

2001 ve 2002 yılları arasında ortağı olduğu İmaj Entertainment’ta Genel Müdürlük yapan Ayşe Barım 2002 yılında ise ID’yi kurmuştur.

Kurmuş olduğu ID İletişim Türkiye’nin en önde gelen menajerlik, sanatçı temini ve basın ilişkileri ajanslarından birisidir. 2003 senesinden beri Türkiye eğlence sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Portföyünde bulunan sanatçıların menajerlik, basın ilişkileri ve sosyal medya danışmanlığını üstlenmektedir. ID İletişim ayrıca televizyon dizileri ve sinema filmleri için de basın danışmanlığı ve ilişkileri hizmeti vermektedir.

Menajerliğini yaptığı bazı sanatçılar ise;

Serenay Sarıkaya, Berguzar Korel, Aslı Enver, Erkan Can, Halit Ergenç, Hümeyra, Mehmet Günsür, Nejat İler, Nur Fettahoğlu, Fatih Akın, Okan Yalabık, Serkan Altunorak, Fahriye Evcen, Dolunay Soysert, Fikret Kuşkan, Ceyda Düvenci, Sinem Kobal, Şükrü Özyıldız, Ezgi Mola, Güven Kıraç, Hazal Kaya, Rıza Kocaoğlu, Birkan Sokullu, Selma Ergeç, Songül Öden, Murat Yıldırım, Ece Sükan, Lale Mansur, Berrak Tüzünataç, Bülent İnal, Şükran Ovalı, Çağla Kubat, Melike Güner, Melisa Sözen.

Ayşe Barım’ın maalesef aslen nereli olduğu, doğum yeri ve doğum tarihi gibi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Etiketler:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Ayşe Barım
Gerçek adı: Ayşe Barım
Eğitim Durumu: Lisans
Meslek: İş Kadını Menajer
Mezuniyet: Boğaziçi Üniversitesi
Popüler Kişiler Tümü
1.

Beren Saat

381.937 kez okundu

2.

Yusuf Aktaş

325.695 kez okundu

3.

Güncel Öztürk

316.001 kez okundu

4.

Tarık Akan

292.731 kez okundu

5.

Mustafa Miraç Kaya

226.084 kez okundu

6.

Tarkan

223.743 kez okundu

7.

Volkan Demirel

220.407 kez okundu

8.

Emre Mor

194.144 kez okundu

9.

Ersay Üner

189.318 kez okundu

10.

Serdar Ortaç

180.742 kez okundu