Aylin Ünver Noi

1

Aylin Ünver Noi Bilkent Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde Lisans eğitimini tamamlamıştır. Daha sonra Marmara Üniversitesi’nde Yüksek Lisans, yine aynı üniversitede Doktora ve Doçent ünvanını almıştır.

Johns Hopkins Üniversitesinde konuk öğretim üyesi olarak yer almış, 2014’ten sonra Huffington Post’taki bloğunda periyodik olarak yazılarını yazmaya devam etmektedir. 2015 senesinden günümüze Marmara Üniversitesi Avrupa Birliği Enstitüsünde Yüksek Lisans öğrencilerine AB’nin Uluslararası Politikası I-II dersini vermektedir.

İstanbul Gedik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde Yrd. Doçent olarak akademik kadroda yer almış Avrupa Birliği Uygulama ve Araştırma Merkezi Direktörlük görevini üstlenmiştir.

Günümüzde ise İstinye Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünün akademik kadrosunda yer alan Aylin Ünver Noi ‘nin doğum yeri, doğum tarihi ve aslen nereli olduğu gibi bilgilere ulaşılamamıştır.

Avrupa’da Yükselen Milliyetçilik isimli bir kitaba imzasını atmıştır.

1 Yorum

  1. Geçen Ebru Baki’nin programında izledim kendisine Habertürk’te bir konuyu anlatırken ciddi bir konunun içinde sanki çok komikmiş gibi garip garip gülmeleri vardı biraz şekerli gibiydi kendisi

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz