Aylin Alp

Aylin Alp hakkında merak edilen kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? vücut ölçüleri gibi soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1986 yılının Ocak ayında Almanya Hannover’da dünyaya gelmiştir. Gözleri Kahverengi, burcu Oğlak, boyu 1.68 cm, kilosu 54, vücut ölçüleri ise 89-60-89 cm’dir.

Almanya, Hamburg Üniversitesi’nde pedagoji ve psikoloji üzerine üniversite eğitimini tamamlamıştır. Özellikle İspanya Fuerteventura sahilinde Playboy fotoğrafçısı Andreas Reiter tarafından çekilen fotoğrafları ile tanınmıştır. Dünyaca ünlü Playboy dergisinin Mart ayında kapak kızı olarak dikkatleri üzerine çekmiştir. Dergiye poz verme fikrini ise derginin abonelerinden olan abisi tarafından çıktığını belirtmiştir.

Hayatta en çok yalandan nefret ettiğini belirten ünlü isim, en keyif aldığı şeylerin ise balık tutmak ve yoga yapmak olduğunu dile getirmiştir. Son olarak ileride evlenip 4 çocuk sahibi olmak istediği de sözlerine eklemiştir.

Aylin Alp uzun süredir Alman manken, model Benny Erst ile birlikteliği sürmektedir. Tüm araştırmalarımıza rağmen baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz