Aydın Duygu

Aydın Duygu hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? çalışma ve eğitim hayatı, kısaca biyografi bilgileri.

Dr. Aydın Duygu Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1998 yılında mezun olmuştur. 2002 senesinde ise İstanbul, Şişli Etfal Eğitim Araştırma Hastanesinde ihtisasını tamamlamış ve Aile Hekimliği uzmanı olmuştur. İhtisas sürecinde medikal estetik alanında kendisini geliştirmek üzere 2000 ve 2002 yıllarında Fransa’da Mezoterapi, Medikal Estetik ve Botilinum Toxin eğitimleri almıştır.

2010’da Effect of Diabetes Mellitus on Gastric Motility: An EGG Study isimli tezi ile Boğaziçi Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği Enstitüsü’nde yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Abbott ve Celgene firmalarında immünoloji, dermatoloji ve onkoloji alanında medikal ve klinik araştırma müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir.

Günümüzde kendi muayenehanesinde 3P MEDICINE /KİŞİYE ÖZGÜ TIP uygulamalarını sürdürmekte, bu amaçla Metabolomics bilimi eşliğinde Amino asit analizi ve Amino asit tedavileri uygulamaktadır.

Uzm. Dr. Aydın Duygu Avrupa ve ABD’de çok sayıda anti-ageing ve medikal estetik eğitimi ve kongrelere katılmış, özellikle amino asit tedavileri, antioksidan tedaviler, hormon kozmetiği ve medikal estetik konularında yeni protokoller hakkında tecrübe kazanmıştır.

Ayrıca Dr. Amino Asit isimli bir kitabın altına imzasını atmıştır.

İletişim bilgileri adresi ve telefon;

Abdi İpekçi Cad No:57 Reasürans Han 1 Kat:6 Nişantaşı / İstanbul

Telefon : (0212) 246 04 24 – +90 530 380 83 73

Bir kaç kaynaktan edinilen bilgiye göre 1975 yılında dünyaya gelmiştir. Ancak aslen nereli olduğu ve doğum yeri bilgilerine ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz