Ayça Özefe

2001 doğumlu Ayça Özefe Youtube video sitesi üzerinden seslendirdiği şarkıları ile müzik severlerin büyük beğenisini kazanmıştır. Annesininde öğretmen olması nedeni ile müzik ile küçük yaşlarda iç içe büyüdüğünü belirten Ayça Özefe aslen Eskişehir’lidir. Yaşantısını Eskişehir’de sürdürmektedir.

Küçükken pilot olmak istediğini bir röportajda dile getiren Ayça Özefe ancak gözlük vs derken bu hayalinin imkansızlaştığını anlatmıştır.

Günümüzde Atayurt Fen Lisesi’nde eğitimini sürdüren Özefe şarkıcılığı meslek olarak yapmak istediğini ayrıca hayalleri arasında Tıp eğitimi almak olduğunu belirtmiştir.

Hangi takımı tutuyorsunuz sorusuna ise babamdan dolayı Beşiktaş’a sempatim var ama fanatikliğe karşıyım demiştir.

Youtube video sitesine ablasının ısrarı nedeni ile video yüklediğini bu kadar kısa sürede böyle bir ilgi ile karşılaşmayı beklemediğini ve gelen tepkilerden çok hoşnut olduğunu belirten Özefe Aplastik Anemi hastasıdır. 2014 senesinde tedavi görmüş tedavi sonuç vermiş ancak ilerleyen süreçte değerlerinin tekrar düşmeye başladığını ve tekrar ilik nakli olması gerektiğini belirtmiştir.

Donör bulunduğunu ancak hasta çıktığını o nedenle tekrar tarama başlattıklarını anlatmıştır. Ayrıca donörlük için yardım etmek isteyenlerin Kızılay’a giderek donör bağışçısı olmak istiyorum demelerinin yeterli olacağını bildirmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz