Ayaz Özdemir

Ayaz Özdemir hakkında merak edilen bir çok sorunun cevabı. Aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? burcu nedir? eğitimi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1998 yılının Temmuz ayında istanbul’da dünyaya gelen Ayaz Özdemir, günümüzde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ve geleceği parlak olan mankenler arasında yer almaktadır. Boyu 1.79 cm, kilosu 55, burcu ise yengeç’dir. Düzgün fiziğe ve fit bir vücuda sahip olan genç manken, 2017 senesinde İstanbul Üsküdar Tercih Koleji’nden mezun olmuştur.

Gezmekten ve seyahat etmekten çok keyif almakta, yaz dönemini ise genellikle Armutlu ve Antalya’da geçirmektedir. 2018 senesinde özellikle sosyal medya üzerinden yaptığı resim paylaşımları ile adından söz ettirmeyi başarmış, kısa süre içinde ciddi bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 16,7bin civarında olsa da her geçen gün bu sayı artmaya devam etmektedir. İlerleyen süreçte kariyerini profesyonel manken ve modellik üzerine sürdürmeye karar vermiştir. İsminden söz ettirmek ve mesleğini en iyi şekilde devam ettirmek en büyük hedeflerindendir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz