Asil Gök

Asil Gök bir çok ünlü isim ile birlikte müzik dünyasında ses getiren başarılı projelerde yer almıştır. Hakkında ise kimdir? kaç yaşında? sevgilisi kim? gibi bir çok soru merak edilmektedir. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1984 yılının Kasım ayında dünyaya gelen Asil Gök İstanbul, Kadıköy doğumlu, Akrep burcu’dur. Küçük yaşlarda müzik eğitimi almaya başlamıştır. Özellikle Piyanist, Piyano sanatçısı olarak tanınmıştır, bir dönem Berkay’ın orkestrasında çalışmıştır. Bugüne kadar Tarkan, İdo Tatlıses, Derya Uluğ ve daha bir çok sanatçı ile çalışan Asil Gök sıkı bir Fenerbahçe taraftarıdır.

En fazla merak edilen sorulardan bir tanesi ise sevgilisi kimdir? Son dönemde özellikle sanatçı Derya Uluğ ile birlikteliğiyle sıkça gündeme gelmektedir. Sevgilisinin ona doğum günü hediyesi olarak, yurt dışında starların kullandığı bir klavye müzik aleti aldığı belirtilmiştir. Magazin dünyasında evlilik kararı aldıklarına dair bir çok haber bulunmaktadır. Ancak iş yoğunluğu nedeni ile ertelediklerini ve 2019 yılının bahar aylarında düğün yapmayı düşündükleri belirtilmektedir.

Asil Gök’ün maalesef aslen nereli olduğu, boyu, kilosu ve eğitim durumu gibi bilgilerine ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz