KimNereli.net

Armine Harutyunyan

Armine Harutyunyan Kimdir?

Armine Harutyunyan
Gerçek adı: Armine Harutyunyan
Doğum Tarihi: 1996 (24 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Meslek: Manken/Model
Doğum yeri: Ermenistan

Armine Harutyunyan Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Armine Harutyunyan hakkında merak edilen sorulara cevaplar. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? evli mi? modellik kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1996 yılında Ermenistan, Yerevan’da dünyaya gelen Armine’nin dedesi Ermenistan’ın ünlü ressamı Khachatur Azizyan’dır, ülkenin önde gelen sanatçılarından birisi olarak kabul görmektedir. Bir dönem dedesinin izinden gitse de ilerleyen süreçte grafik tasarım ve illüstratör üzerine yoğunlaşmış günümüzde ise kariyerine model olarak devam etmektedir. Büyükannesi de sanat ile ilgilenen ünlü model’in annesi ise doktor’dur.

2019 yılında dünyaca ünlü moda markası olan Gucci ile ismi gündeme gelen Harutyunyan Gucci tarafından düzenlenmiş olan Milano Moda Haftası’nda Gucci’nin defilesinde yer almış ve boy göstermiştir. Genç model nerede ise yok denebilecek kadar duru makyajı ve etnik güzelliği ile podyumun en çok dikkat çeken ismi olmuştur. Armine Harutyunyan ‘ın 2019 sezonunda Gucci firmasının tanıtım yüzü olarak çalışmalarını devam ettireceği açıklanmıştır.


Defileden sonra resmi Instagram sayfasından podyumda yürüdüğü fotoğrafını “Şu ana kadar ki ilk şovumdu ve Gucci ss20 rüya gibiydi. Bu muhteşem şov için çok teşekkür ederim. Bunun bir parçası olduğum için çok mutluyum notunu takipçileri ile paylaşmıştır. Bu defile Armine’ye yeni dostluklarda kazandırmıştır, ayrıca Rus model Zolga ile çekildiği fotoğrafı Instagram hesabı üzerinden yeni arkadaşım notu ile paylaşmıştır.

Gucci markası ilk defa bir Ermeni manken ile çalışmaya başlamıştır. Guccinin artık günümüzde de diğer mankenleri kaldırılmış buruna ve şahane bir fiziğe sahip değiller. Tüm dünyada estetik kalıpları yıkılmaya doğal olanın özlendiği hatırlanmaya başlanmıştır. Verilen bu karar ile doğal olana sahip çıkmak, doğal görünümün çeşitliliğinin saygın, özgün ve değerli olduğunu kavramak gerekeceğinin altı çizilmiştir.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Armine Harutyunyan
Gerçek adı: Armine Harutyunyan
Doğum Tarihi: 1996 (24 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Meslek: Manken/Model
Doğum yeri: Ermenistan
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

493.437 kez okundu

2.

Azad Yılmaz

481.877 kez okundu

3.

Beren Saat

422.762 kez okundu

4.

Ecrin Su Çoban

392.253 kez okundu

5.

Tarık Akan

310.143 kez okundu

6.

Tarkan

258.178 kez okundu

7.

Volkan Demirel

239.607 kez okundu

8.

Emre Mor

214.875 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

213.839 kez okundu

10.

Ersay Üner

211.188 kez okundu