Arın Kuşaksızoğlu

Arın Kuşaksızoğlu hakkında merak edilenler. Aslen nereli? kaç yaşında? eğitimi, rol aldığı sinema filmleri, kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1984 yılının Kasım ayında Sakarya‘da dünyaya gelen Arın Kuşaksızoğlu, Kadıköy Anadolu Lisesi’ni bitirmiştir. Başarılı bir eğitim hayatına sahip olan Kuşaksızoğlu, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Felsefe Bölümü’nden mezun olmuştur. Mezuniyetin ardından Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Sanat ve Tasarım, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde ise Kültürel İncelemeler alanında yüksek lisans yapmıştır. Son olarak yine İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde İletişim alanında doktora yapmıştır.

Günümüze kadar bir çok dergi de müzik üzerine köşe yazarlığı ve editörlük yapan başarılı isim oyunculuğun yanı sıra müzik ile de profesyonel olarak ilgilenmektedir. Kül isimli rock grubu’nun solisti olarak sahne alan Kuşaksızoğlu’nun ayrıca bir roman yazdığı belirtilmektedir.

Arın Kuşaksızoğlu rol aldığı sinema filmleri;

2013 – Daire (Atıl İnanç)
2017 – Kaygı (Deniz)
2017 – Noah Land (Nuh Tepesi) (Ahmet)
2018 – Lady Winsley (Fuat)
2019 – Bilmemek

Kısa Film – (2016) Anamorfoz – Hakan Kemixiz

Eğitim hayatı;

Orta Doğu Teknik Üniversitesi / Felsefe
Yıldız Teknik Üniversitesi / Sanat ve Tasarım (YL)
İstanbul Bilgi Üniversitesi / Kültürel İncelemeler (YL)
İstanbul Bilgi Üniversitesi / İletişim (Dok.)

Reklam

2015 Pizza Hut
2013 Doğadan Çay

Seslendirme Çalışmaları;

Akbank, Garanti Bankası, Coca Cola, Polimeks, Beş Haberci (Belgesel), Posta Pulları (Belgesel), League of Legends (Karthus) çeşitli radyo ve reklam spotları.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz