Arif Güloğlu

Arif Güloğlu ekran severler tarafından özellikle Çok Güzel Hareketler isimli güldürü programı ile tanınmıştır. Hakkında ise hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusu olmuştur. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Arif Güloğlu Kimdir? Nereli?

1997 yılının Eylül ayında dünyaya gelen yakışıklı oyuncu aslen Ankara doğumludur. Doğup büyüdüğü Ankara’da bir çok tiyatro oyununda sahne almıştır. İlerleyen süreçte kariyerini İstanbul’da sürdürmeye karar vermiş ve 19 yaşında iken İstanbul’a taşınmıştır.

2018 yılında BKM ekibine dahil olan Arif Güloğlu, Çok Güzel Hareketler 2 isimli program ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. 2021 yılında ise hayranlarını üzen bir açıklama gelmiştir. Sık sık hakkında ne kanseri olduğu yönünde aramalar gerçekleşmiştir. Yakışıklı ismin 2021 yılının Mart ayında Lenf Kanseri’ne yakalandığı açıklanmıştır. İstanbul Ulus’ta özel bir hastanede akciğerlerinden ameliyat olmuştur. Doktorlar tarafından özellikle Sigarayı bırakması yönünde öneriler alan genç oyuncunun günümüz itibariyle sağlık durumunun her geçen gün daha iyiye gittiği belirtilmektedir. Kemoterapi tedavisi de alan Güloğlu’nun tedavisinin devam ettiği belirtiliyor.

Arif Güloğlu Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.73 cm, kilosu 70, burcu ise başak. 2023 yılı itibariyle yaşı 26. Resmi instagram hesabını @arifguloglluu olarak kullanmakta günümüz itibariyle takipçi sayısı 224bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz